Bukmacher STS przeprowadza promocje wśród swoich graczy z okazji zbliżającego się turnieju eksportowego Berlin Major 2019, w której oferuje darmowy voucher bez depozytu!

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Warunki promocji są proste. Wystarczy do dnia 29 sierpnia do godz. 23:59 pobrać aplikację mobilna ze strony bukmachera STS.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Kolejny krok to chęć potwierdzenia bonusu. Trzeba to zrobić po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej w bocznym menu „Bonusy i akcje”.

betclic kod promocyjny na bonus
darmowy kod promocyjny

To sprawi, że na konto gracza w dniu 30 sierpnia trafi darmowy voucher o wartości 40 PLN. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać tą gotówkę.

STS: Jaki kod promocyjny:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy freebet już za dokonanie rejestracji. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas zakładania konta, a w zamian bukmacher przyzna bonus o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma bonus równowartości depozytu, np. użytkownik wpłacił 800 PLN druga tama sama wartość jedynie, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie typera. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWielki Finał Ultraligi! Rogue Esports Club vs Devils.One (Typ i analiza)
Następny artykułPółfinał LEC! FC Schalke 04 vs Rogue (Typy i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.