Bukmacher LvBet przeprowadza swoim graczom „konkurs esportowy”, w którym to nagrodzi najlepszy typerów. Wystarczy typować zdarzenia z gier CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory, aby włączyć się o nagrodę główną. Jest nią komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

LvBet: Konkursy z nagrodami 2020

LvBet: Konkursy z nagrodami 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Konkurs aktywny jest graczom w dniach od 15 listopada do 15 grudnia 2019. Typer, który chce wziąć w nim udział nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W czasie trwania tego konkursu dopuszczane są jedynie kupony pojedyncze jak i kombi, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z takich gier jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Typy natomiast mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak na żywo. Należy jednak pamiętać, że minimalna stawka kuponu to 10 PLN, ale z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Konkurs polega na zbieraniu punktów, a są one przyznawane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji
bukmacher betclic bonus cashback
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback

Jest niewątpliwie o co walczyć, ponieważ bukmacher LvBet nagrodzi typerów na dwóch etapach.

Pierwszy będzie miał miejsce w połowie rozgrywek. Nagrody wówczas trafią do dziesięciu typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów. Zwycięzca otrzyma trafi bonus o wartości 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Natomiast na koniec klasyfikacji nagrody są bardziej okazałe. Zwycięzca otrzyma bowiem komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy! Łącznie z nagród będzie mogło cieszyć się dziesięciu graczy.

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

Kod promocyjny u bukmachera LvBet za darmo:

Legalny bukmacher LvBet oferuje swoim graczom najnowszy kod promocyjny „BETONLINE”. Po wpisaniu jego w formularzu rejestracyjnym można liczyć na aktywację pakietu powitalnego.

Wówczas na start gracz otrzymuje darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu, gracz może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, gdzie to maksymalnie na konto gracza może trafić bonus do 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy fazę pucharową Iberian Cup! For The Win Esports vs Team Queso (Typy i analiza)
Następny artykułPółfinały Premier Tour! AD Hoc Gaming vs OP innogy Esports (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.