E-sport staje się coraz bardziej popularny. Nawet jeśli ktoś nie spędza czasu przed monitorem komputera, jest w stanie wymienić kilka najbardziej popularnych tytułów. Dzisiaj skupimy się na Counter Strike: Global Offensive (CS:GO), czyli  strzelance od firmy Valve – tej samej, która stworzyła największą na świecie platformę do cyfrowej dystrybucji gier – Steam.

esport typy
E-sport w zakładach bukmacherskich online

Ludzie bardzo często zastanawiają się nad tym, gdzie obstawiać mecze CS:GO. Okazuje się, że mecze e-sportowe w Counter Strike można obstawiać prawie u każdego bukmachera, który jest legalny w Polsce. 

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Gdzie obstawiać mecze CS:GO?

Mecze w CS:GO można obstawiać u prawie wszystkich polskich bukmacherów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

  • LVBet – pionier jeśli chodzi o e-sport na polskim rynku. Swoim graczom oferuje niezwykle bogatą ofertę, którą można uznać za największą w kraju, a do tego dochodzą jeszcze liczne promocje i bonusy dla graczy obstawiających e-sport. Kursy na Counter Strike u LVBet są najlepsze wśród polkich bukmacherów.
  • eTOTO – eTOTO posiada bardzo rozbudowaną ofertę gier. Znajdziemy tu nie tylko największe turnieje w CS, ale także mniejsze, lokalne rozgrywki.
  • Totalbet – W Totalbet nie znajdziemy zbyt wielu turniejów, ale za to jeśli chodzi o kursy, to jest to bukmacher znakomity.
  • Fortuna – Fortuna nie należy do czołowych bukmacherów jeśli chodzi o e-sport, ale w najlepszych turniejach otrzymamy wszystko co oferuje Fortuna w standardzie, czyli wysokie kursy i bogatą ofertę
  • STS – STS jest bardzo mocno zaangażowany w promocję e-sportu. Dzięki temu znajdziemy u nich bogatą ofertę.
  • Milenium – Bukmacher Milenium oferuje nam dużą ilość zakładów na mecze CS:GO, ale niestety poszczególne spotkania nie dają za wiele wyborów obstawiania.
  • PZ BUK – W ofercie PZBuk znajdziemy najważniejsze turnieje, ale ogólna ilość zakładów nie jest zbyt duża. 
  • Forbet – Forbet oferuje nam mnóstwo meczy CS;GO do obstawienia, ale niestety większość to tylko podstawowe zakłady, bez większych możliwości.

Podstawowe zasady rozgrywek w CS:GO

W turniejowym meczu CS:GO bierze udział w sumie 10 graczy, podzielonych na dwie drużyny po 5 zawodników: terrorystów i antyterrorystów. Każdy mecz składa się z 30 rund, a wygrywa drużyna, która jako pierwsza wygra 16 potyczek. Mecze turniejowe nie mogą skończyć się remisem, więc w przypadku zakończenia 15-15, przeprowadzana jest dogrywka, która trwa 6 rund.

Na początku meczu zawodnicy trafiają do jednej z drużyn. Po 15 rundach następuje zmiana stron.

„Obstawianie e-sportu to jest obecnie najbardziej dochodowa część zakładów sportowych. Nigdy na piłce nożnej tyle nie wygrał co właśnie na zakładach wirtualnych. Polecam wszystkim niezdecydowanym.” – typer z forum betonline.net.pl

Terroryści mogą wygrać zabijając wszystkich graczy z wrogiej drużyny albo podłożyć i zdetonować bombę na jednym z dwóch punktów na mapie. Antyterroryści natomiast muszą zabić wszystkich terrorystów zanim Ci podłożą bombę, albo rozbroić ją zanim wybuchnie. Antyterroryści wygrywają również jeśli chociaż jeden z nich przeżyje do końca rundy, a bomba nie zostanie podłożona.

CS:GO to gra, która wymaga od graczy nie tyle umiejętności mechanicznych co przede wszystkim taktyki, gdyż np. w każdej rundzie trzeba kupować broń, za pieniądze, które zdobędzie się na przeprowadzaniu akcji w poprzednich rundach.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Następny artykułPromocja dla nowych graczy od Etoto
Legalni bukmacherzy online, promocje i bonusy za darmo od najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych. Typy bukmacherskie i analizy esportowe za darmo.