Choć cały świat żyje zbliżającym się finałem mistrzostw świata w Lidze Legend to w Europie, w niektórym regionach zaczęły się turnieje lub zimowe edycje ligi. Tak jest właśnie w Niemczech, gdzie w lidze ESL rozegrano już cztery kolejki i dziś odbędzie się piąta. Przygotowałem na dziś jedno spotkanie, gdzie myślę, że padnie dość gładkie 2:0 dla Mause.

Format rozgrywek to typowe granie każdy z każdym mecz + rewanż, ale gra się tylko i wyłącznie dwie mapy, a więc możliwe wyniki to 2:0, 1:1 i 0:2. OP innogy to młoda organizacja, która na scenie istnieje niewiele ponad rok. Przed zimą wymienili aż czterech zawodników i ze składem pożegnała się m.in dwójka Polaków Kaseko i Curator do tego odszedł Reeker i Sawyor zaś do składu dołączyli The Canee, DiPlex, Seaz i SevenArmy. Nie są to jakieś wielkie nazwiska, a raczej można powiedzieć, że typowi 'no name’. Na pewno sporym sukcesem było urwanie punktów na Big, ale już z Ad Hoc zostali kompletnie rozbici.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mausesports jest dobrze znane w kręgach europejskiej Ligi Legend. W ostatnim EU Masters doszli aż do półfinału imprezy, gdzie musieli uznać wyższość BIG i po tym turnieju też doszło do zmian, bo podziękowano za grę dla Shadowa i Gistlicka, a zastąpili ich Rabble Auser i Anthrax. Szczególnie wyciągnięcie tego drugiego z Besiktasu to naprawdę dobry wybór.

Same Mause w zimowej edycji jeszcze nie przegrało. Zanotowali jeden remis na Euronics, ale zrewanżowali się właśnie dla BIG i ograli słabiutkie Team GamerLegion, z którymi OP zremisowało. Półfinaliści EU Masters zaczęli ESL z wysokiego C i prezentują naprawdę wyśmienitą formę, a OP innogy znów będzie odgrywało rolę maks średniaka w lidze. Nie powinni tutaj nawiązać równorzędnej walki dlatego też wchodzę w zwycięstwo Mause z 80% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
Mausesports – OP innogy eSports11.62STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPodsumowanie Października 2019!
Następny artykułWybieramy MVP turnieju! Stawiam na zawodnika G2 Esports – Perkza (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.