We wtorek 13 kwietnia zostaną rozegrane trzy mecze w grze Counter Strike: Blast Premier: Spring. Jedno z pierwszych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Astralis z OG. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 12:30.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Esportu

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Esportu

Inne z wtorkowych spotkań w wspomnianych rozgrywkach będzie to mecz pomiędzy Lifuqid z Dinigtas. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:30.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Astralis – OG

Trzeba powiedzieć, ze ten pojedynek ma tylko jednego faworyta i jest im drużyna Astralis, która zresztą należy do czołowych drużyn na Świecie. Obecnie zajmują drugą lokatę. Dla porównania ekipa OG obecnie zajmuje osiemnastą lokatę.

Również trzeba zaznaczyć jest warto, że gra OG w ostatnich tygodnikach w żadnym wypadku nie jest porywająca, ponieważ mają ogromne problemy z wygraniem. A jak nawet wygrana im przychodzi to z wielkim trudem. Tego na pewno nie można powiedzieć o zespole Astralis, gdzie to podczas ostatnich tygodni pokonywali Fnatic, Endpoint, czy też Virus.pro.

Obie drużyny grały ze sobą również dwukrotnie i za każdym razem lepsi okazywali się zawodnicy Astralis.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Team Liquid – Dinigtas

Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku trzeba powiedzieć, ze jest drużyna Liquid i trudno uwierzyć, aby mogli by mieć spore problemy z rywalem. Przede wszystkim temu, że zawodnicy Dinigtnias kompletnie nic nie prezentują. Przegrywają mecz za meczem. Na dziesięć meczy zaledwie jedna wygrana.

Tego na pewno nie można powiedzieć o drużynie Liquid, która należy w dodatku do czołowych zespołów na Świecie. Obecnie zajmuje siódmą pozycję. Dla porównania drużyna Dignitas sklasyfikowana jest na trzydziestej piątej lokacie.

Do tego trzeba dodać, że zawodnicy drużyny Liquid prezentowali się zdecydowanie lepiej podczas ostatnich spotkań, gdzie to dosyć regularnie wygrywali. W dodatku mierzyli się z niezwykle wymagającymi zespołami Virtus.pro, Evil, czy Endpoint.

MeczTypKursBukmacher
Astralis – OG11.31BetFan
Team Liquid – Dinigtas11.36BetFan

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykuł1500 PLN na start w Etoto.
Następny artykułDarmowe typy z Esportu na dzisiaj – 16 kwietnia
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.