To będzie mecz dnia w czwartym tygodniu rozgrywek.

Etoto wyszło z ofertą kursów na polskie rozgrywki Ultraligi sezonu pierwszego i nie sposób z tego nie skorzystać. Wybrałem zdecydowany hit zakończenia czwartego tygodnia, w którym zagrają EPC i IHG.
Według wielu Polskich ekspertów EPC to druga siła Ultraligi prowadzona przez 'hetmana’ Hatchiego w tym sezonie skompletowała roster, o którym można by było powiedzieć 'Polskie all-star’, bo wielu zawodników jest najlepszych lub prawie najlepszych na swoich pozycjach w Polsce, ale wczorajszy mecz z Akademią Rogue wcale tak tego nie pokazał.

EPC zostało wręcz zmiażdżone 0-19 w killach, nie wzięli również żadnej wieży i przed 'perfect game’ uratował ich tylko jeden smok. Agresivoo został zniszczony na topie przez Koreańczyka Profita, ale i 'Polski Chovy’ Matisław dostał szkołę gry od Larssena.
Taki pojedynek zdecydowanie nie wpłynie dobrze na morale drużyny, którą przecież dziś czeka 'Święta Wojna’ pomiędzy trenerami Hatchy vs Veggie to już taki Polski symbol jakichkolwiek rozgrywek i historycznie zwykle górą wychodził ten drugi, lecz obecnie nie jest to takie oczywiste.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Przez to, że Illuminar Gaming słabo rozpoczęło pierwszy sezon w Ultralidze (Sezon nazwany zerowym wygrali), a tutaj znajdują się zaledwie na piątym miejscu z 3 wygranymi i 4 porażkami. Jednak już można dostrzec rękę Veggiego w makro elementach gry drużynowej i całe IHG wygląda naprawdę obiecująco, a jak powiedział jeden z komentatorów 'Avahir’ – IHG najlepiej pokazało się w spotkaniach przegranych (z EPC i Rogue).
Tak już w pierwszej kolejce przegrali z EPC, ale było to niezwykle wyrównane spotkanie i śmiem twierdzić żeby odbywało się w trzeciej kolejce to IHG przewagę z wczesnego etapu gry na spokojnie dowiozłoby do końca i miało teraz jedno zwycięstwo więcej. Również jako jedyni znacząco postawili się Akademii Rogue, gdzie też byli o krok od wygrania z faworytami całej Ultraligi.

Jednak zawsze było jakieś 'ale’, a w tych przypadkach chodziło o późniejszą fazę gry i jej decyzyjność, albo brak. Dlatego również Fryderyk Veggie Kozioł zdecydował się wziąć wolne w pracy i pojechać na obóz treningowy z IHG. Bootcamp na pewno pomógł zespołowi i widać zdecydowaną poprawę w stałych elementach gry. Wczoraj jednak IHG nie zagrało dobrej mapy na 'studenciaków’ z Esports Academy. Czynników mogło być kilka. Pierwszy to motywacja do gry i zlekceważenie przeciwnika, drugi to właśnie prześlizgnięcie się najmniejszym kosztem, by nie pokazać treningów na patchu 9.3 i zaskoczyć czymś dziś Hatchego.
Mimo, że to EPC wygrało pierwszą mapę to dziś jednak komfort psychiczny po stronie IHG. Wczoraj spokojnie oglądali ten blowout wykonany przez Akademię Rogue na EPC i na samych zawodników Hatchego nie mogło to wpłynąć dobrze i nie jestem pewien, czy jeden dzień to wystarczająco by się otrząsnąć po takim meczu, dlatego też dam mocne 6/10 na zespół prowadzony przez Veggiego.

MeczTypKursBukmacher
EPC – Illuminar Gaming22.5Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejne ciekawe spotkanie w LEC. SK Gaming vs Team Vitality (Typ i analiza)
Następny artykułBogata oferta na E-sports w STS! Pojedynek z LEC Origen vs ExceL Esports (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.