Ten półfinał choć rozgrywany dopiero w sobotę zapowiada się dużo ciekawiej od pierwszego pomiędzy IG i TL. Obie ww. ekipy na MSI w Wietnamie miały swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie to SKT wyszło z grupy z drugiego miejsca zaś G2 Esports po bardzo słabym finiszu skończyli na trzecim miejscu.

Trochę niepokoi 0-2 z ostatniego dnia fazy grupowej w wykonaniu europejczyków, ale jednak wiedzieli, że Invictus Gaming będzie chciało ich uniknąć w półfinałach to mogli sobie pozwolić na lekkie rozprężenie i było to widać głównie po Capsie, który do ostatniego dnia wyglądał kapitalnie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z drugiej strony lepiej mieć słabszy dzień na koniec fazy grupowej z pewnym awansem niż w półfinale po świetnej pierwszej rundzie, a same G2 Esports do tego spotkania powinno podejść dość pewnie w końcu w Wietnamie już dwukrotnie i to w sposób niezwykle przekonujący pokonywali zespół z Korei.

Jeszcze przed ostatnią mapą fazy grupowej gorąco polecałbym stawianie na G2 po świetnym kursie, ale jednak SKT w spotkaniu na IG pokazało, że nie można ich lekceważyć i tutaj zmienię moje predykcje na taką, w której uważam, że żadna ze stron nie da rady wygrać 3:0 tego best of 5 dlatego też gram handicap +2.5 mapy na G2 oraz over 3.5 mapy w meczu z 85% prognozą.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – G2 Esports2 (+2.5 mapy)1.33STS
SK Telecom T1 – G2 EsportsOver 3.5 mapy1.46TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017; STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na pierwszy półfinał! Invictus Gaming vs Team Liquid (Typ i Analiza)
Następny artykułMoże Koszykówka? NBA 2K18 League! T-Wolves Gaming vs Grizz Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.