W tym turnieju będziemy bacznie obserwować obie nasze ekipy eksportowe reprezentujące Ultraligę na Eu Masters. Pierwszy dzień był zdecydowanie na plus, a samo Devils.one pokazało naprawdę świetną Ligę Legend. Dziś powinna być powtórka z rozrywki, bo eSuba w debiucie wypadła naprawdę słabiutko i raczej powalczą tylko o 'honorówkę’ z eNsure.

Reprezentująca Czesko-Słowackie rozgrywki Hitpoint Masters eSuba bardzo blado weszła w turniej. Niby wytrzymali aż 36 minut przeciwko Berlin International Gaming, ale prawda jest taka, że było to pół godziny nudnej jak flaki z olejem Ligi Legend, w której Niemcy mieli pełną kontrolę, a sama eSuba nie podejmowała żadnych ofensywnych akcji prócz leśnika, który raz za razem pudłował swoje ulti.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli miałbym wytypować dwie drużyny, które pierwszego dnia zaprezentowały się zdecydowanie najlepiej byłyby to ekipy Vodafone i Devils.one. Polacy w pierwszej swojej grze na eNsurę wyglądali kapitalnie. Mieli plan na grę i z zabójczą konsekwencją go realizowali. Myślę, że udało się spełnić wszystkie założenia jakie wymyślili po drafcie, a sama dolna alejka spisała się wybornie, bo mieli przegrywające postacie, a tak naprawdę zdominowali botlane eNsury.

Myślę, że eSuba i eNsura reprezentują bardzo zbliżony poziom, ale niestety nie jest to dobra Liga Legend. Latem wyszło tak, że po losowaniu grup mieliśmy we wszystkich dwie bardzo mocne ekipy i dwie słabsze. Pierwszy dzień tylko potwierdził te dywagację i dziś również powinniśmy zobaczyć serię 'stompów’, a jeśli D1 podejdzie tak skoncentrowane do tego spotkania jak wczoraj to spokojnie pokryją handicap -7.5 zabójstw.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – eSuba1 (-7.5 zabójstw)1.52LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejny mecz 'Polaków’! For The Win eSports vs Rogue Esports Club (Typ i analiza)
Następny artykułOstatni wtorkowy typ z EU Masters! Mausesports vs CP Sharks (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.