Kolejne bardzo ciekawe spotkanie z sobotnich zmagań LEC, a szczególnie interesujące są kursy wystawione na te spotkanie i postaramy się z tego skorzystać.

Jestem wielkim antyfanem zespołu Origen i nie chodzi o samą organizację, ale o skład jaki skompletowali w Spring Splicie. Zbudowali drużynę składającą się z niespełnionych gwiazd e-sportu i liczą na to, że odniosą sukces. Alphari, Kold czy Nukeduck to nicki, które przewijają się w esporcie już od dłuższego czasu, ale bez większych sukcesów. Choć małym wyjątkiem jest ten ostatni, bo Nukeduck w ostatnim roku rozegrał sezon życia grając w… FC Schalke 04 więc dla niego to będzie szczególny pojedynek.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Uwzględniając to, że wymienili go na debiutanta Abbedagge to duma Nukeducka powinna być mocno podrażniona, a jeszcze bardziej musi boleć go fakt, że ten 'świeżak’ w chwili obecnej ma KDA prawie dwukrotnie lepsze od swojego rywala, a i jego zgranie z zespołem jest na naprawdę wysokim i wręcz zaskakującym poziomie.

Jednak największą siłą niemieckiej drużyny jest w tym sezonie dolna linia, na której Upset i IgNar dzielą i rządzą do tego stopnia, że wielu obecnie uważa ich za najlepszy duet na dolnej alei w całej LEC, dystansując nawet duety Misfits czy G2 Esports. Synergia tych dwóch zawodników jest niesamowita, a takie spotkania jak z Fnatic, gdzie we dwójkę wręcz zgnietli legendarnego Rekklesa i Hylissanga.

Myślę, że w tym spotkaniu mogą wrócić stare koszmary Nukeducka i znów będzie samolubnie chciał pokazać swoją wyższość i 'błąd’ Schalke, że to nie na niego postawili, ale Liga Legend to gra zespołowa i inne linie doskonale to pokażą. Schalke to obecnie top 4, a za tą czwórką nie widać nikogo na tyle mocnego by mógł podjąć rękawice i sprawić niespodziankę, a jak już to na pewno nie jest zespół Origen.

Stawiam tutaj na bardzo pewne zwycięstwo FC Schalkę 04 z odważną prognozą 8/10

MeczTypKursBukmacher
Fc Schalke 04 – Origen11.50TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSzaleństwo czwartego weekendu w LEC! Splyce vs Misfits (Typ i analiza)
Następny artykułCzas na trzeci tydzień rozgrywek NA LCS! Na start 100 Thieves vs Clutch Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.