Kolejne bardzo ciekawe spotkanie z sobotnich zmagań LEC, a szczególnie interesujące są kursy wystawione na te spotkanie i postaramy się z tego skorzystać.

Jestem wielkim antyfanem zespołu Origen i nie chodzi o samą organizację, ale o skład jaki skompletowali w Spring Splicie. Zbudowali drużynę składającą się z niespełnionych gwiazd e-sportu i liczą na to, że odniosą sukces. Alphari, Kold czy Nukeduck to nicki, które przewijają się w esporcie już od dłuższego czasu, ale bez większych sukcesów. Choć małym wyjątkiem jest ten ostatni, bo Nukeduck w ostatnim roku rozegrał sezon życia grając w… FC Schalke 04 więc dla niego to będzie szczególny pojedynek.

Uwzględniając to, że wymienili go na debiutanta Abbedagge to duma Nukeducka powinna być mocno podrażniona, a jeszcze bardziej musi boleć go fakt, że ten ‚świeżak’ w chwili obecnej ma KDA prawie dwukrotnie lepsze od swojego rywala, a i jego zgranie z zespołem jest na naprawdę wysokim i wręcz zaskakującym poziomie.

Jednak największą siłą niemieckiej drużyny jest w tym sezonie dolna linia, na której Upset i IgNar dzielą i rządzą do tego stopnia, że wielu obecnie uważa ich za najlepszy duet na dolnej alei w całej LEC, dystansując nawet duety Misfits czy G2 Esports. Synergia tych dwóch zawodników jest niesamowita, a takie spotkania jak z Fnatic, gdzie we dwójkę wręcz zgnietli legendarnego Rekklesa i Hylissanga.

Myślę, że w tym spotkaniu mogą wrócić stare koszmary Nukeducka i znów będzie samolubnie chciał pokazać swoją wyższość i ‚błąd’ Schalke, że to nie na niego postawili, ale Liga Legend to gra zespołowa i inne linie doskonale to pokażą. Schalke to obecnie top 4, a za tą czwórką nie widać nikogo na tyle mocnego by mógł podjąć rękawice i sprawić niespodziankę, a jak już to na pewno nie jest zespół Origen.

Stawiam tutaj na bardzo pewne zwycięstwo FC Schalkę 04 z odważną prognozą 8/10

MeczTypKursBukmacher
Fc Schalke 04 – Origen11.50TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

FC Schalke O4 vs Origen 09.02.2019 r. (Typ i Analiza)
5 (100%) 1 vote[s]