Już w piątek poznamy zwycięzce letniego splitu w Chinach i drużynę, która będzie reprezentować LPL jako pierwszy seed na zbliżających się mistrzostwach świata. Para finałowa raczej bez niespodzianek, bo obie ekipy prezentują topowy poziom nie tylko w Chinach, ale raczej i na całym świecie. Finał zapowiada się naprawdę pasjonująco, ale myślę, że mimo wszystko uważam, że to FunPlus wygra swój pierwszy split jako organizacja.

Royal Never Give Up by dotrzeć do finału musiało wygrać dwa pojedynki i zrobili to naprawdę pewnie. Najpierw 3:1 na LNG Esports potem 3:1 na Top Esports i szczególnie druga wygrana robi wrażenie, bo Top to bardzo mocna ekipa, a sama wygrana RNG była bardzo pewna. Jednak ich gra wciąż jest bardzo jednowymiarowa – rzućmy wszystkie siły na obronę Uziego, a ten niech wystrzela rywali. Taktyka do tej pory się sprawdzała, ale wystarczy gorszy dzień Uziego i zaczynają się problemy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Problemy również będą w tym spotkaniu, bo samo granie na FunPlus Phoenix to już spory kłopot. Ci goście podobnie jak G2 Esports nie znają umiaru w swojej ofensywie, ale egzekwują ją fantastycznie i ich widowiskowa gra na pewno może się podobać. W sezonie zasadniczym w czerwcu doskonale skontrowali RNG pickując postacie, które za pomocą swoich umiejętności mogą szybko znaleźć się na dolnej alejce i Doinb schodził tam raz za razem i kompletnie odcięli od gry Uziego, a reszta RNG po prostu była tłem dla świetnego Phoenix, które zasłużenie wygrało te starcie 2:0

Nawet jak na dolnej alejce RNG ma przewagę to jednak Doinb, Tian i GimGoon są dużo lepsi na solo liniach i w lesie. Myślę, że plan będzie identyczny jak w tym czerwcowym pojedynku – nie dać chwili oddechu Uziemu. Oczywiście rywale będą wiedzieć o tym i będą chcieli wybanować najważniejsze postacie, ale tutaj pojawia się kolejny problem. Doinb potrafi zagrać dosłownie wszystkim i nie sposób go wybanować, a to będzie wielki problem w tym spotkaniu. Myślę, że Uzi może znajdzie miejsce dla siebie w jednej mapie, ale to będzie raczej maks i FunPlus zgarnie te trofeum na 85%.

MeczTypKursBukmacher
FunPlus Phoenix – Royal Never Give Up11.64LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPółfinał turnieju kwalifikacyjnego do MŚ! Sandbox Gaming vs Kingzone DragonX (Typy i analiza)
Następny artykułTurniej kwalifikacyjny w NA LCS! Clutch Gaming vs FlyQuest (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.