Tak sensacyjnych rozstrzygnięć półfinałów nie spodziewał się nikt! W finale MSI zmierzą się drużyny z Europy i Ameryki i jest to pierwszy taki finał w historii turniejów League of Legends. Zdecydowanie większą niespodzianką jest jednak tutaj obecność Team Liquid, którzy sensacyjnie wyeliminowali Invictus Gaming.

Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że znajdzie się drużyna, która z Chińczykami nawiąże równorzędną walkę w formacie best of 5, ale dużo słabszy dzień i fantastyczna postawa TL sprawiły, że to zespół z Ameryki znalazł się w finale i powtórzył wyczyn CLG, którzy kilka lat temu również awansowali do finału MSI.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Drugi półfinał był zdecydowanie bardziej wyrównany i emocjonujący, a G2 Esports przegrywało już 1:2 by odwrócić losy spotkania. Pokazali przy tym nerwy ze stali, bo wyciągnąć w piątej grze maga na dolną aleję i Pyke na górną to trzeba być naprawdę szalonym, ale w tym szaleństwie była metoda, bo kompletnie rozbili SKT na tej ostatniej mapie.

Mimo, że w fazie grupowej było 1:1 to jednak uważam, że G2 Esports jest tu zdecydowanym faworytem. Team Liquid fajnie zaadoptowało się do turniejowej mety, ale jednak G2 jest krok przed dzięki temu, że potrafią tak mocno podkręcić draft i zagrać tak niestandardowo, że TL nie będzie wstanie się do tego zaadoptować i stawiam tutaj an 3:0, albo 3:1 na korzyść europejczyków. Typ na zwycięstwo oceniam na 85%, a na handicap -1.5 mapy na 65%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Team Liquid11.42Etoto
G2 Esports – Team Liquid1 (-1.5 mapy)2.03Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMoże Koszykówka? NBA 2K18 League! T-Wolves Gaming vs Grizz Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułĆwierćfinały turnieju NEST! Invictus Gaming vs JD Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.