Interesujesz się e-sportem? Jak tak to nie możesz przejść obojętnie podczas promocji, jaką oferuje swoim graczom bukmacher Forbet. Bowiem tylko dzisiaj, czyli w środę 20 lutego operator zmniejsza ryzyko przegranej na wszystkie kupony z gry CS:GO, podczas imprezy IEM w Katowicach.

Kod na Freebet

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Czas trwania promocji to jedynie środa 20 dzień lutego. Swojego udziału w tej kampanii nie trzeba nigdzie zgłaszać. Wystarczy, bowiem zawrzeć kupony na zdarzenia z oferty przedmeczowej Counter Strike -> IEM Katowice. Może być to kupon pojedynczy bądź wielozdarzeniowy. Wykluczone są, bowiem kupony systemowe.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN. Środki muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ bukmacher wyklucza w tej promocji wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany graczowi, jeżeli okaże się, że jego kupon został rozliczony, jako przegrany, a także są spełnione wszystkie powyższe warunki. Bonus zostanie przyznany najpóźniej do dnia 21.02.2019 do godziny 16:00. Lecz trzeba pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Otrzymaną wartość bonusu będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania przynajmniej czterokrotnego obrotu po kursie minimum 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułSTS sponsorem teamu Devils.one
Następny artykułPółmetek Spring Splitu w LCS NA! OpTic Gaming vs 100 Thieves (Typ i analiza)
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.