Bukmacher Forbet dla swoich graczy do końca piątku – 22 marca zwiększa wygrane o 12% na kupony zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.

Większe wygrane u bukmachera

Większe wygrane u bukmachera

Promocja skierowana jest do użytkowników, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Chcąc liczyć na większą wygraną nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu do dnia 22.03.19, do godziny 23:59 Jednak należy pamiętać, że trzeba tego dokonać poprzez urządzenie mobilne, czyli stronę mobilną bądź też aplikację.

Poza tym podczas tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie kupony z oferty przedmeczowej. W dodatku na kuponie muszą znaleźć się minimum cztery zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie będzie mniejszy niż 1.30.

Bonus od odbioru od bukmachera STS za rejestrację. Kod promocji BETONLINE.

Kwota za jaką zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Griffin wyjdzie z kryzysu? Griffin vs Hanwha Life (Typ i analiza)
Następny artykułBonus na KSW od bukmachera Fortuna
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.