Sam fakt, że w LFL gra zwycięzca EU Master i drużyna, która doszła do ćwierćfinałów tych rozgrywek świadczy już o wysokim poziomie tej ligi, a przecież są tu jeszcze inne mocne ekipy jak pszczółki Vitality, które będą chciały pokrzyżować plany Misfits Premier i LDLC, czyli pierwszej dwójki Spring Splitu.

Zaplecze składu Vitality w trakcie Spring Splitu dokonało jednej zmiany. Na pozycji strzelającego Cookiego zastąpił Toaseter, ale prawdziwe oblicze tej zmiany poznamy dopiero teraz, bo Litwin nie miał czasu przed Play Offami, z których odpadli w pierwszej rundzie przegrywając z… Misfits Premier 1:3

Samo MSF jest już na scenie europejskiej bardzo dobrze znane. Przecież wygrali EU Masters i to w jakim stylu! Przebijali się przez Play Iny, w których nie imponowali, ale zameldowali się w głównej drabince, gdzie trafili do grupy śmierci z Fnatic Rising i Rogue. Tylko oni wiedzą jak udało im się wyciągnąć mapę na Rogue i sensacyjnie awansować dalej. Potem pokonali faworyzowane BIG 2:1, faworyzowane MAD 2:0 (tu pomogły problemy wizowe) i w finale faworyzowane SK Gaming (na które przegrali w play inach) 3:0.

Niesamowity turniej i niesamowity rozwój drużyny, a to nie wszystko. Przed Summer Splitem zrezygnowano z usług Obsessa i do składu dołączył Kirei z Vega Squadron! Teraz powinni być jeszcze groźniejsi, bo przecież Kirei to była najjaśniejsza postać drużyny, która otarła się o główną drabinkę MSI! Według mnie w takim składzie bardzo ciężko będzie pokonać MSF i daję tutaj mocne 85% na ich zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Misfits Premier – Vitality.Bee11.37STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

Francuskie rozgrywki LFL są jednymi z najmocniejszych w Europie. Misfits Premier vs Vitality.Bee (Typ i Analiza)
5 (100%) 1 vote[s]