Kolejny naprawdę wymagający weekend przed zawodnikami Kingzone DragonX. Najpierw zmierzą się z mistrzami wiosny SK Telecom T1, a później właśnie z Afreecą Freecs i AF pokazało już, że latem nie będą chłopcami do bicia do końca walczącymi by nie spaść do Play Outów, ale naprawdę poważnym kandydatem nawet do Play Offów.

Afreeca ma za sobą już trzy spotkania w tym dwa zwycięskie. Mało tego rywali przecież mieli naprawdę mocnych, bo na starcie przegrali z Griffin 1:2, potem ograli SK Telecom T1 2:1, a w tym tygodniu pokonali Hanwhę Life Esports 2:0. Bardzo pasuje im obecna meta i widać, że ogólna forma zawodników poszła mocno w górę w tym najważniejszego ogniwa Kiina.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak na Rascala będzie mu ciężko wyrobić przewagę i ogólnie na całe Kingzone obecnie gra się niemiłosiernie ciężko i nie zgrzeszę jeśli powiem, że na chwilę obecną to właśnie oni prezentują się najlepiej w całych Koreańskich rozgrywkach i już nie mogę się doczekać jaki kolejny oryginalny team comp zaproponują nam w kolejnych grach.

Grając z polotem i pomysłem, ale najważniejsze cieszą się grą, a to w przypadku takich zawodników jak Peanut jest bardzo ważne. Każdy z piątki znajduje się w kapitalnej formie i tworzą naprawdę zgraną drużynę. Afreeca również prezentuje się naprawdę dobrze, ale mimo wszystko to nie jest ten poziom gry. Mogą urwać jedną mapę, ale to ich obecne maksimum, a KZ wygra te spotkanie na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – Afreeca Freecs21.40TOTALbet


Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na drugi weekend z europejską Ligą Legend. Misfits vs Excel Esports (Typ i Analiza)
Następny artykułHit drugiego tygodnia w LCK! SKT Telecom T1 vs Sandbox Gaming (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.