Będzie to naprawdę interesujące spotkanie, ale i według mnie bardzo 'szybkie’, bo obie ekipy potrzebują tego by ich leśnik był do przodu, albo wysnowballował jakąś linię już bardzo wcześnie, a więc mecz sprowadzi się do pojedynku Vvarion vs Wysek i który wyjdzie lepiej z wczesnej fazy gry prawdopodobnie wygra grę, jak i 'grę o las’.

ACTINA PACT to obecnie najpozytywniejsze zaskoczenie Ultraligi sezonu drugiego. Większość osób spodziewała się znów niby 'oryginalnych’, a jednak oklepanych do granic możliwości kompozycji i Vvariona grającego tylko Rek’Sai i Xin Zhao, a tu 'zaledwie’ 50% spotkań na tych championach i okazuje się, że potrafi grać czymś innym i…

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Robi się problem dla rywali, którzy nie są w stanie go wybanować. Wyska znamy dużo lepiej z grania duo z Overpowem i jego champion pool tj. Sejuani, Elise, Gragas czy Nidalee również jest znany, a więc on jest kompletnie innym leśnikiem idącym w stronę bardziej ability power leśników, a Vvarion omija je szerokim łukiem.

Nie ma co się skupiać na innych liniach, bo ta będzie zdecydowanie najważniejsza. Myślę, że Vvarion jest królem wczesnego etapu gry i potrafił wygrywać gry w pojedynkę, a Wysek to dopiero pretendent. Do tego postacie, którymi gra Vvarion są lepsze 1v1 w lesie na wczesnym etapie gry i przy priorytetach na linii powinien to wykorzystać. Wchodzę tu w wygraną Actiny i daję na to 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
ACTINA PACT – Piratesports11.57STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułTydzień pod znakiem Ultraligi! Wisła Płock vs AVEZ (Typ i Analiza)
Następny artykułPierwszy z wtorkowych hitów! Illuminar Gaming vs Pride (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.