Już dwa dni temu wróciły rozgrywki LPL, które przez koronawirusa zostały zawieszone w sumie na ponad miesiąc i teraz bez udziału publiczności będą nadrabiać w szalonym tempie trzech spotkań dziennie siedem dni w tygodniu. Oczywiście taki lockout z powodu koronawirusa ma dużo skutków negatywnych, ale w każdym wirusie trzeba szukać pozytywnego wyniku. Właśnie taki pozytywny wynik, a raczej strach przed nim może trochę ułatwić nam typowanie szczególnie chińskich rozgrywek.

Suning przed zawieszeniem rozgrywek zagrało jedno spotkanie i zapewne szybko chciało o nim zapomnieć, bo łatwe 0:2 przeciw średniemu Rogue Warriors chwały nie przynosi. Po wznowieniu rozgrywek z kolei przegrali na eStar 1:2 i było to dużo bardziej wyrównane spotkanie, gdzie były nawet opcje na 2:0 dla Suning, ale wymagało by to kradzieży Eldera na pierwszej mapie. Potem w drugiej zestompowali rywali zaś w trzeciej ulegli bardzo wyraźnie. Bardzo ułożona późna faza gry i na razie takie sobie drafty, ale wrócili do gry po bardzo długiej przerwie i mniej doświadczone drużyny muszą się jeszcze wstrzelić i taki jedne mecz da już im trochę informacji.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Przejdźmy jednaj do Edward Gaming, bo ci jeszcze po odwieszeniu rozgrywek się nie pokazywali na Rifcie i tutaj sytuacja jest niesamowicie interesująca. Z powodu koronawirusa EDG jest dość mocno osłabione, bo już wiadomo, że do końca splitu nie zagrają podstawowy gracz górnej alejki Jinoo jak i leśnik JieJie mało tego drugi leśnik EDG też jest objęty kwarantanną, więc Xinyi też nie zagra i do lasu trzeba będzie ściągać któregoś z zawodników z akademii zaś na górze zagra zapewne xiaoxiang. Żeby tego było mało dwóch trenerów EDG również w kwarantannach w tym główny Clearlove w samym Wuhan, ale i Hearta nie będzie.

Nie wiem jaki wpływ te kwarantanny miały na treningi EDG, ale można się domyślić jak wpłynęło to na przygotowanie mentalne poszczególnych zawodników jak w sumie i trenerów. Do tego wymiana leśnika na kompletnie nowego to naprawdę spory problem jeśli chodzi o synergię w zespole i prócz kompozycji, w których leśnik zajmuje się głównie farmieniem, bo i tak masz trzy wygrywające alejki nie widzę za bardzo opcji taktycznych dla EDG. Do tego oczywiście sporo słabsze walki drużynowe mogą być problemem w regionie, gdzie biją się o wszystko. Jednak tak jak pisałem na początku tego akapitu najważniejsza będzie sprawa mentalna zawodników i według mnie EDG przez pierwsze parę spotkań będzie miało spore kłopoty z koncentracją i pogodzeniem się z zaistniałą sytuacją. Dlatego też daję tutaj 75% szans na wygraną Suning oraz 95% na to, że ugrają chociażby mapę.

MeczTypKursBukmacher
Suning – Edward Gaming 12.90STS
Suning – Edward Gaming1 (+1.5 map)1.60STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na krwawą łaźnię! K1CK Neosurf vs Diablo.Chairs (Typ i analiza 11.03.2020)
Następny artykułKontynuujemy serię z ligą LPL! Tym razem Edward Gaming vs eStar (Typy i analiza 14.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.