Już tylko sześć małych kroków do tego by Griffin Spring Split zakończyło perfekcyjnym wynikiem 18-0 i według mnie już mają bardzo z górki, bo są po dwumeczach z SKT i Sandbox, a więc jedynymi drużynami, które potrafiły wyrwać przynajmniej po jednej mapie. Takich szans według mnie nie ma Gen.G, które skupi się w walce o utrzymanie i pozostanie w Summer Splicie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Korei.

Gen.G przez ostatnią porażkę z KT Rolster spadło 'pod kreskę’ i żeby Split kończył się dziś to oni by musieli rywalizować z jedną z drużyn z Challengera o utrzymanie w LCK. Gen.G jeszcze w listopadzie rywalizowało na Mistrzostwach Świata nie zmienili znacząco składu, a grają tak słabo, że aż oczy krwawią.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Wielkim problemem jest forma Peanuta, który jeszcze rok temu był jednym z najlepszych leśników na świecie, a teraz jest jednym z najgorszych w LCK. Przez co i reszta zespołu wygląda dużo gorzej, bo leśnik to obecnie najważniejsza pozycja na Rifcie i dzięki dobrej grze junglerów poszczególne linie mają dużo łatwiej w osiąganiu przewagi nad rywalem, a jeśli chodzi o leśników to…

Tarzan ostatnio wygrał zespołowi bardzo ważną mapę na Sandbox. Jego flash i steal barona był kluczowym momentem i żeby nie udało się to, to jestem przekonany, że Griffin pierwszą mapę by przegrało. Tarzan to obecnie jeden z najlepszych leśników na świecie i powinien dać tu szkołę gry bardziej doświadczonemu Peanutowi i poprowadzić swój zespół do łatwego 2:0, a moja prognoza na ten typ to 9/10.

MeczTypKursBukmacher
Griffin – Gen.G2:01.35STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWracamy z LEC! Na start Misfits vs FC Schalke 04 (Typy i Analiza)
Następny artykułOstatni tydzień LEC! SK Gaming vs Rogue (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.