Pierwszego dnia grupa A pauzowała i swoją przygodę z EU Masters rozpoczną dopiero w czwartek i na pewno trzeba będzie poświęcić sporo uwagi temu zestawieniu, bo prócz wydaje się najsłabszemu w tym gronie YDN Gamers to reszta ekip może powalczyć między sobą i choć ww. dwójka będzie faworytami to jednak nie będzie można skreślać niemieckiego Team GamerLegion, które przebiło się tu z kwalifikacji, ale z racji na swój bardzo mocny w tym roku region to samo uczestnictwo w EU Masters świadczy o nich bardzo dużo.

GamersOrigin wygrali wiosenne rozgrywki LFL i trzeba to mimo wszystko traktować jako niespodziankę. Wszyscy stawiali na to, że to Misfits Premier z Team LDLC rozstrzygną między sobą sprawę awansu do EU Masters, ale GO najpierw ograło Misfits 3:1 i pozbawiło naszego Tomasza Agresivoo Cibę szansy na ten turniej, ale przecież w MSF grali jeszcze Kirei, Doss czy Decay, więc to już był wyczyn. Jednak w finale kompletnie zestompowali LDLC wygrywając 3:0. Trafili z formą na te Play Offy, ale koniec końców ten skład z Bluerzorem próbującym długo w Hiszpanii, podobnie jak XDSMILEY i Shemkiem hard stuckiem we Francji mnie nie przekonuje i wydaje mi się, że mógł być to taki jednorazowy skok.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Z kolei w BT Excel sytuacja była zgoła odmienna, bo oni kompletnie niszczyli rywali w swojej lidze UKLC do pewnego momentu, a ten nastąpił przy… 2:0 w finale, gdzie Fnatic Rising odwróciło losy tego spotkania i wygrali 3:2. Do tego momentu BT miało 14:0 w sezonie zasadniczym, wygraną 2:0 w półfinale i wspominane 2:0 w finale, a więc notowali serię 18 wygranych map z rzędu. Ta akademia jest dość ciekawie prowadzona, bo praktycznie w tym składzie odpadli w ćwierćfinale ostatniego EU Masters, a jedyną zmianą było wywalenie Hjarnana i na jego miejsce wszedł Deadly.

To na pewno spory plus bo Sendo, Taxer, Special i KaSing grają już ze sobą ponad rok, a i Deadly wkomponował się w zespół dużo lepiej niż Hjarnan. Sam fakt, że w tym sezonie jeszcze nie znaleźli pogromcy w grze Bo1 świadczy o tym, że BT będzie naprawdę liczącą się ekipą w tym EU Masters i według mnie ćwierćfinał to minimum co powinni tu osiągnąć. Za to kompletnie nie wierzę w GO i choć uważam, że mogą wyjść z grupy to według mnie będą walczyć tutaj o ten awans z GamerLegion i tu dam 75% szans na wygraną BT Excel w tym spotkaniu.

MeczTypKursBukmacher
BT Excel – GamersOrigin12.30STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułHit drugiego dnia EU Masters! Movistar Riders vs K1CK Neosurf (Typ i analiza 23.04.2020)
Następny artykułNie czekamy na rozwój sytuacji i rozpoczynamy trzeci dzień z EU Masters! Team LDLC vs AGO Rogue (Typ i analiza 24.04.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.