Czas na kolejny w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy, a mianowicie Wimbledon. Na przeciw graczom wychodzi bukmacher eWinner PL, który zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Na konto każdego użytkownika może trafić nawet 200 PLN.

Zwrot stawki za przegrane kupony z tenisa w eWinner

Zwrot stawki za przegrane kupony z tenisa w eWinner

Niewątpliwie oczy każdego fana tenisa obecnie skierowane są na Londyn, gdzie to toczy się trzeci w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy, a mianowicie Wimbledon. A dodatku możemy oglądać występy naszych rodaków z Igą Świątek na czele.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl i oferuje akcję promocyjną „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon”, która dostępna jest w dwóch etapach od 26 czerwca do 3 lipca do godziny 23:59 i od 4 do 11 lipca do godziny 23:59.

Bonus do 200 PLN na Wimbledon

Bukmacher eWinner w ramach oferty promocyjnej „Cashback 100% do 200 PLN na Wimbledon” dopuszcza kupony AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia
  • wszystkie typy z oferty na Wimbledon
  • stawka musi wynosić 99 PLN
polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez ryzyka 140 PLN

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. Jeśli faworyci zawiodą gracz będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Podczas każdego etapu na konto każdego typera może trafić nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner online oferują każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Zaznaczyć jest trzeba, że podczas rejestracji konta w eWinner koniecznie wpisać typer musi kod promocyjny –> BETONLINE. A cała procedura założenie konta zajmie zaledwie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie: typy bonusów
Następny artykułNowy bonus powitalny w STS 1640 PLN na start
Promocje bukmacherskie na sporty wirtualne od legalnych bukmacherów online. Zakłady bukmacherskie w Internecie. Darmowe bonusy bez depozytów, freebety, zakłady na e-sport.