Oczywiście dla regularnie odwiedzających bloga od razu w oczy rzuciło się to, że w sezonie trzecim zagra nowa organizacja, a właściwie będą to dwie, bo K1CK odkupiło spota od Wisły Płock, zaś Diablo Chairs od ACTINY PACT. Szczególnie K1CK pokazało, że dla nich Ultraliga to nie przelewki i już w pierwszym swoim sezonie będą celować w może wygranie nawet całych rozgrywek, ale na pewno wyjazd na EU Masters też by wzięli w ciemno.

Zaczniemy jednak od Piratów, którzy też nie próżnowali o czym może świadczyć całkowicie zmieniony roster + Veggie jako trener choć w przypadku Fryderyka Kozła doszukano się jakiegoś złamania regulaminu i legendarny trener może zostać zawieszony na kilka tygodni. Wracając jednak do składu to tutaj najbardziej będzie imponować dolna niemiecka alejka na której zagrają Keduii (ex LEC zawodnik) oraz Sedrion szczególnie ściągnięcie tego pierwszego to na pewno duża sprawa. Do tego kilku bardzo dobrze znanych Polaków na górze Konektiv, w lesie Behave i na środku Roison. Skład na pewno walczący o top 4 ligi, ale według mnie jednak te solo linie będą ciut za słabe by przebili się w grze o coś więcej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

W K1CK to oczywiste, że mamy kompletnie nowy roster, ale za to jaki. Organizacja musiała zaproponować naprawdę dobre kontrakty skoro udało się ściągnąć IBo na górną alejkę, Shlatana do lasu, Matisława na środek i na dolnej alejce zagrają Puki Style razem z Raxxo. Są to najlepsi/prawie najlepsi Polacy, którzy wezmą udział w tej edycji Ultraligi i uważam, że IBo w ogóle będzie najlepszym toplanerem, a Matisław jednym z najlepszych środkowych zawodników. Duet na dolnej alejce może nie zdominuje, bo konkurencję będzie miał ogromną, ale będzie w top 3 podobnie jak Shlatan w top 3 leśników.

Jedne z najlepszych solo linii w lidze kontra maks średnie. Myślę, że tutaj będzie największa różnica między K1CK i Piratami i jedynie genialny występ Behave mógłby dać pierwszy punkt tym drugim. Dolna aleja sama nie powinna zrobić żadnej przewagi na Pukiego i Raxxo, a solo linie tak jak wspominałem powinny przegrać choć Konektiv i jego defensywny styl gry tutaj jest jak najbardziej wskazany to jednak taką bestię jak IBo trzeba by było zdusić już na początku gry, bo potem jest wstanie sam ponieść całą rozgrywkę. Dlatego też uważam, że beniaminek odniesie swoje pierwsze historyczne zwycięstwo, a na ten typ dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
K1CK Neosurf – Piratesports11.61Totolotek

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministra Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy trzeci sezon Ultraligi! AGO Rogue vs Devils.one (Typ i analiza 28.01.2020)
Następny artykułDrugi weekend LEC! Misfits vs SK Gaming (Typ i analiza 31.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.