Skończyliśmy już pierwszą kolejkę w grupie C EU Masters mimo, że nie mamy jeszcze 20:00 w środę to drabinka sprawiła, że dziś jedna z polskich grup zakończyła zmagania. Zaczęliśmy od sporej niespodzianki, w której Movistar Riders pokonało FC Schalke 04 Evolution, bo w tym sezonie na największych faworytów typowane są właśnie niemieckie organizacje Schalke i Mousesports. W drugim spotkaniu bez niespodzianki i K1CK wręcz rozjechało Team Singularity.

Trzeba pochwalić ekipę z Hiszpanii, bo zagrała naprawdę dobre spotkanie i tutaj szczególnie trzeba zwrócić uwagę na Elyolę, który przez cały early game utrzymywał 2 levele przewagi nad Gilliusem, który przecież grał Lee Sinem i leśnika MRS trzeba tutaj najbardziej wyróżnić. Jednak trzeba również zganić tę ekipę, bo aż 3-4 razy dali się wyłapać w środkowym etapie gry i to wręcz dało powrót do gry. Mimo wszystko kompozycja MRS była dużo lepsza właściwie w każdym elemencie i udało się wygrać w dość szybkiej grze i sprawić pierwszą niespodziankę na EU Masters.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Za to w drugiej mapie obyło się bez niespodzianek i K1CK w turniej weszło z wysokiego C. Zestompowali w pierwszym spotkaniu Team Singularity i w zaledwie 23 minutowej mapie na tablicy zabójstw widniało 36:9 dla naszej formacji. Kapitalna gra w wykonaniu naszego drugiego seeda na tym turnieju i właściwie trzeba pochwalić wszystkich zawodników, a w szczególności Shlatana, który miał wnieść wczesną agresję i właśnie to zrobił w wielkim stylu będąc najbardziej nafeedowanym zawodnikiem przez długi czas.

Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, w którym wiele zależeć będzie od leśników i nie mogą się doczekać pojedynku Shlatana z Elyolą i nie jestem pewien czy leśnikowi hiszpańskiej formacji uda się zastopować agresję naszego junglera. Do tego te błędy pozycyjne MRS mogą być przynajmniej niepokojące i według mnie K1CK by takie missplay’e wykorzystało dużo mocniej od Schalke. Kursy na te spotkanie są naprawdę grubo przegięte, bo K1CK to świetnie ułożona ekipa i przed turniejem dawałem tutaj 60/40 dla K1CK, a po dzisiejszych spotkaniach według mnie Polacy wygrają na 70%.

MeczTypKursBukmacher
Movistar Riders – K1CK Neosurf23.94eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; 

betfan kod promocyjny