Hit, a właściwie jeden z hitów, bo ten tydzień w Korei obfituje w fantastyczne pojedynki choć nie jestem przekonany co do formy SK Telecom T1 to jednak wciąż są wielką marką przyciągającą oczy kibiców z całego świata, a Sandbox po dzisiejszym zwycięstwie przeciwko Griffin na pewno zyskało mnóstwo nowych fanów.

SKT nie może zaliczyć startu letniego splitu do udanego. Najpierw bardzo mocno męczyli się z JAG i wygrali tylko 2:1, a potem już przegrali z Afreecą Freecs 1:2. Nie były to najmocniejsze drużyny, a w tym tygodniu pojedynki z Kingzone i Sandbox, a zaledwie parę dni na poprawę formy. Problemy są właściwie wszędzie. Khan i Mata są kompletnie bez formy, Faker jest tym faktem bardzo mocno sfrustrowany i widać to w jego grze i jedynie Teddy trzyma należyty poziom.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

A tu poprzeczka idzie bardzo w górę. Sandbox w środę ograło Griffin 2:1 i zrobili to w kapitalnym stylu. Trzecią grę zamknęli w poniżej 25 minut. Forma Summita, Ghosta czy OnFleeka może oznaczać dla SKT tylko jedno – kłopoty. Szczególnie mogą się martwić o górną alejkę i zdecydowanie muszą banować Sylasa, bo inaczej będą to łatwe porażki.

W obecnej formie SKT wystawianie kursów rzędu @1.45 to 'koreańskie seppuku’. Jeśli Summit powtórzy formę z meczu przeciwko Griffin to Khana na topie po prostu rozjedzie. Meta na początku lata sprawia, że po prostu nie widzę miejsca dla bardzo ułożonego i wolno grającego SKT. Dosłownie duszą się na mapie, a zmienić swój styl jest naprawdę ciężko. Dam tu mocne 6/10 na wygraną Sandbox i aż 9/10 na wygraną przez nich mapy.

MeczTypKursBukmacher
SK Telecom T1 – Sandbox Gaming2 (+1.5)1.50STS
SK Telecom T1 – Sandbox Gaming22.52STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułGorący tydzień w Korei! Kingzone DragonX vs Afreeca Freecs (Typ i analiza)
Następny artykułWażny mecz dla obu ekip! Griffin vs Hanwha Life Esports (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.