Na koniec dzisiejszego dnia jak i fazy grupowej czeka nas iście hitowe starcie i po nim poznamy wszystkie pary ćwierćfinałowe. Myślę, że zdecydowanym faworytem jak i kandydatem do wygrania całego EU Masters jest zespół LDLC, który na tym turnieju znajduje się w fantastycznej formie i demoluje kolejnych swoich rywali.

Nie można użyć innych słów niż te wyżej. Po prostu ich gra jest dwa, a może i trzy poziomy wyżej. Wyglądają kapitalnie pod względem mechanicznym, ale i ich rotacje czy gra makro jest wręcz na poziomie LEC. Nawet nie ma jak wyróżnić któregokolwiek z nich, bo cała piątka trzyma naprawdę wysoki poziom i kto wie może po tym turnieju znajdą angaże w LEC.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Fnatic Rising na razie nie zachwyca. Męczyli się na Defusekids, gdzie doprowadzili do deficytu, z którego mogli nawet nie wrócić, ale rywale podali pomocną dłoń, ale również z Crveną Zvezdą nie mieli jakiejś niezwykle czystej mapy. Myślę, że leśnik i zawodnik górnej alei, czyli Bando i Nji są zbyt słabi by cała drużyna mogła powalczyć o jakieś wyższe cele na turnieju.

Jeśli na już nie poprawią swojej gry to HiRit i Djoko ich po prostu zjedzą w górnej części mapy. Choć na dobrą sprawę nie wiem jak wielki progres musieliby zrobić zawodnicy Fnatic by równać się z LDLC. Myślę, że tylko MagiFelix i xMatty trzymają odpowiedni, ale dwóch zawodników to zbyt mało by nawiązać równorzędną walkę. Na pewno nie będzie to tak łatwe spotkanie dla francuskiej organizacji jak dwa poprzednie, ale myślę, że wygrają je dość pewnie, a ich szanse oceniam na 90-10. W dodatku LvBet proponuje wyższy kurs 'na pierwszą grę’ (grają tylko jedna mapę i tak), a kurs @1.48 na pewno zachęca do grania tego typu.

MeczTypKursBukmacher
LDLC – Fnatic Rising11.48LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKto wygra grupę C? Vodafone Gianst vs Excel UK (Typ i analiza)
Następny artykułĆwierćfinały EU Masters! Rogue Esports Club vs Vodafone Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.