Czy Rekkles będzie cieszył się z siódmej wygranej z rzędu?

Ten pojedynek to europejskie crème de la crème i Święta Wojna Ligi legend w jednym. Obie ekipy od lat rywalizują ze sobą o najwyższe laury i w ostatnim czasie wymieniają między sobą wygrywanie poszczególnych splitów. W tym roku faworytem do wygrania całych rozgrywek jest G2, ale na chwilę obecną to Fnatic dysponuje lepszą serią zwycięstw.

Jest pewna teoria o tym, że G2 Esports robi wszystko by Fnatic nie załapało się do Play-Offów stąd ich 'gorsza forma’ w pojedynkach z drużynami będącymi bezpośrednimi rywalami Fnatic w końcówce sezonu. Już z Team Vitality wyglądali trochę lepiej, ale nie była to też jakaś perfekcyjna gra, jednak jak popełnisz najmniejszy błąd grając przeciwko G2 to możesz pożegnać się z wygraniem mapy.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jankos narzeka na swoją formę i ma na co, bo ostatnie dwa tygodnie nie były w jego wykonaniu imponujące, ale tu z ratunkiem przychodzi Patch 9.5, który w lesie dokonuje kilku ciekawych i pasujących polskiemu leśnikowi zmian. Otóż naprawia błędy Rek’Sai, ale też przywraca do mety Skarnera, a i Vi, o której Marcin Jankowski na swoich streamach mówił, że jest nawet silniejsza od Skarnera, więc kto wie, może Jankos zaskoczy wyborem?

Nowy patch niesie jeszcze kilka innych zmian m.in przywraca grywalność Akali, której Fnatic raczej nie używało, ale i wielu strzelających przerzuca się na Neeko lub Jhina. To wszystko sprawia, że Fnatic jest zmuszone do zbanowania dwóch ważnych postaci (Neeko i Akali) już w pierwszej rotacji, a i ostatnio bardzo często banowali Karthusa, więc pewnie to będzie trzeci ban. Otworzy to drogę do bardzo agresywnych wyborów w stronę Capsa typu Zoe, LeBlanc, a może nawet Zed, albo zapewni świetna kontrolę dolnej linii i w pierwszym wyborze pójdzie Rakan. Przewaga pierwszego wyboru przy dobrym draftowaniu będzie tutaj bardzo ważna. Jestem pewien, że ambicji tu G2 nie zabraknie, bo te mecze to dla nich typowe honorówki i według mnie skończy się to podobnym stompem jak w tygodniu 4 rozgrywek, a na under zabójstw dam mocne 8/10, zaś na handicap 7/10.

MeczKursTypBukmacher
Fnatic – G2 EsportsUnder 25.5 zabójstw1.85STS
Fnatic – G2 Esports2 (-4.5 zabójstw)2.33STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMecz 'na dnie’ meczem o wszystko w LCS! 100 Thieves vs Echo Fox (Typ i Analiza)
Następny artykułRozpoczynamy ostatnią prostą do Play Offów! Misfits vs Splyce (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.