Niesamowicie ciekawe rozstrzygnięcia przyniosła nam końcówka czwartego tygodnia zmagań w europejskim LEC. Splyce utrzymało świetną passę pokonując niepokonany do tej pory zespół Fnatic, z kolei G2 zgodnie z przewidywaniami skończyło tydzień z wynikiem 2:0 i zrównało się w tabeli właśnie z ekipą Rekklesa, a tuż za nimi jest właśnie Splyce.

Zespół Splyce obecnie może poszczycić się najdłuższą serią bez porażki w lidze, która wynosi pięć zwycięstw z rzędu. Po niemrawym starcie letniego splitu wyszli na trzecie miejsce z wynikiem 6-2. Mało tego ich ostatni popis na Fnatic zrobił wrażenie, a szczególnie trzeba wyróżnić Humanoida, który zagrał Qiyaną i jak na debiut postaci w LEC zrobił to wręcz perfekcyjnie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak poprzeczka idzie w górę, bo ograć G2 to jest nie lada sztuka. Szczególnie, że drużyna Marcina Jankowskiego znów wchodzi na najwyższe obroty. Genialne spotkanie przeciwko Misfits i bardzo przekonująca wygrana na FC Schalke 04 są potwierdzeniem tego, że po Rift Rivals znów wchodzą na najwyższy poziom i będą bronić tytułu z wiosny.

Myślę, że prócz Fnatic nikt nie jest wstanie nawiązać walki z G2 Esports. Splyce owszem gra dobrze, ale Qiyaną już ich nie zaskoczą, a w bardziej standardowej rozgrywce nie mają większych szans jeśli nie wygrają mocno wczesnego etapu gry. Jednak Splyce nauczyło się podejmować ryzyko i jestem przekonany, że spróbują mocno zaatakować już od pierwszych minut. Dlatego też wchodzę w wygraną G2 Esports z 90% prognozą i handicap na ich zabójstwa z prognozą 75%

*Linię zabójstw wpiszę w późniejszym terminie. Ponieważ takie nie pojawiły się jeszcze w ofercie

MeczTypKursBukmacher
Splyce – G2 Esports21.33TOTALbet
Splyce – G2 Esports2 (-7.5 zabójstw)2.01STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułMistrzowie pną się w górę tabeli! Jin Air Green Wings vs SK Telecom T1 (Typ i Analiza)
Następny artykułŚroda z Ultraligą! ACTINA PACT vs AVEZ (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.