Piątkowe zmagania w LEC zakończy hit kolejki, w którym zmierzą się Team Vitality z G2 Esports, a więc drużyny, które notują odpowiednio pięć i sześć wygranych z rzędu. Jednego możemy być pewni, dziś jedna z tych serii zostanie przerwana.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

G2 Esports to obecnie zdecydowanie najbardziej 'krwawa’ drużyna w Europie. Naszpikowana gwiazdami formacja na chwilę obecną zanotowała aż 119 zabójstw w sześciu mapach (drugie Schalke ma ich 83), i 61 razy znikali z mapy, co nam daję idealną średnią 30 killi na mecz.

Trochę gorzej wygląda w tym względzie Vitality, których spotkania nie są aż tak naszpikowane zabójstwami i mają odpowiednio 70-59, a więc 21.5 wykluczeń w meczu. Jednak Team Vitality to zespół nieobliczalny i kochający wczesny etap gry, a jeśli postawią się w nim G2 Esports można liczyć nawet na niespodziankę.

Drużyna, w której gra Marcin 'Jankos’ Jankowski na razie ma styl gry 'po co się starać we wczesnym etapie, jak ogramy ich w walkach drużynowych’ i z sześciu map przynajmniej dwie wyglądały bardzo słabo na początku rozgrywki, ale potem dzięki genialnej mechanice poszczególnych zawodników doganiali rywali i wygrywali swoje spotkania.

Jednak tutaj jak zlekceważą rywala to nie ma lepszej drużyny w Europie, która po świetnym początku gry przekuwałaby tę przewagę na dalsze etapy, niż Vitality. Do tego osoba trenera YamatoCannona, który doskonale zna Jankosa może pozwolić na ogranie G2 na starcie, a żeby to zrobić od pierwszych minut musi być bardzo krwawo.

Dlatego też polecam tutaj dwa typy. Pierwszy to dodatni handicap na zabójstwa w stronę Vitality +5.5 z prognozą 7/10 i drugi to over 24.5 zabójstw na mapie również z prognozą 7/10.

MeczTypKursBukmacher
Team Vitality – G2 Esports1 (+5.5 zabójstw)1.72iForbet
Team Vitality – G2 EsportsOver 24.5 zabójstw1.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Fnatic się przełamie, a może ExceL sprawi następną niespodziankę? (Typy i analiza)
Następny artykułPo tygodniowej przerwie wraca LCK! Hanwha Life Esports vs Gen.G (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.