Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem pierwszego dnia rozgrywek MSI będzie spotkanie pomiędzy drużynami z Wietnamu i Turcji. Według mnie zdecydowanym faworytem samego spotkania jak i wygrania całej grupy A jest zespół z Wietnamu. Już w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami powinni potwierdzić swoją dominację.

Uważam, że Buffalo jest jedyną drużyną z całej ósemki, która zagra w pierwszej rundzie Play In, która jest wstanie postawić się zespołom, czekającym w drugiej rundzie tj. Team Liquid i Flash Wolves. W ogóle jeśli w drugiej rundzie zagraliby na FW to uważam, że mogą zadebiutować nawet w finałowej grupie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Fenerbahce zrobiło fajne transfery i rozegrało naprawdę kapitalny split jednak tu już nie chodzi o bicie Bombers czy Isurus, a prawdziwą Ligę Legend i dopiero takie spotkanie zweryfikuje ich poziom, a według mnie nie są wstanie przeskoczyć pewnej poprzeczki i będą tkwić w zawieszeniu gdzieś między laniem słabszych regionów, ale i przegrywaniem z tymi regionami, które są godne głównej drabinki MSI.

Myślę, że Buffalo jest godne takiego sukcesu. Już na Mistrzostwach Świata pokazali, że ta ekipa w przyszłości będzie mogła sporo namieszać. Ważne jest to, że nie zmienili składu i już rok czasu grają w tym samym składzie, a to spora przewaga nad Turecką ekipą sklejaną przed splitem. No i co najważniejsze jak są w formie to potrafią ugrać mapę na stare FW, czy G2. Flash Wolves było wtedy niezwykle mocne, a G2 Esports zrobiło półfinał turnieju. Według mnie jakościowo Wietnamczycy będą o klasę lepsi i wygrają te spotkanie na 80%.

Mecz
Typ Kurs
Bukmacher
Phong Vũ Buffalo – 1907 Fenerbahçe Esports 11.72STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy to będzie dzień Turcji? 1907 Fenerbahçe Espor vs Bombers (Typ i Analiza)
Następny artykułCzas na grupę B! DetonatioN FocusMe vs MEGA (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.