Według mnie zdecydowanie najciekawsze spotkanie pierwszego dnia, a może nawet nie najciekawsze, a stojące na najwyższym poziomie, bo obie ekipy są w naprawdę dobrej formie, a FunPlus powinno być wręcz liderem swojego regionu i całe Chiny liczą na sporo punktów wywalczonych przez tę ekipę.

Kingzone mimo, że w Korei ostatnim czasem zaliczyło kilka wpadek trzeba jednak traktować jako jedną z lepszych drużyn na Rift Rivals. Bardzo dużo kombinują w draftach co czasem odbijało im się 'czkawką’, ale jednak grać i to agresywnie potrafią, a to sprawi, że ich mecze przeciwko LPL powinny być ciekawe.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jednak oczywiście naturalnym faworytem w tym spotkaniu jest zespół FunPlus. Chińczycy na Rift Rivals przyjeżdżają jako jedyna niepokonana drużyna w letnim splicie LPL. Mało tego w wielkim stylu pokonali Royal Never Give Up, czy JD Gaming. Swoją drogą RNG zabranie na Rift Rivals, a Chiny wciąż wyglądają kapitalnie.

Według mnie Kingzone DragonX pójdzie na wymianę z FunPlus Phoenix i się na tym przejadą. Chińczycy grają tak przyjemną dla oka agresywną, ale również mądrą i najważniejsze 'czystą’ Ligę Legend, że naprawdę tutaj mogą być jednymi z głównych gwiazd. Są w wielkiej formie, grają kapitalnie, a i obecna meta im bardzo leży. KZ powinno powalczyć, ale nie wyobrażam sobie by wygrali tę mapę, a moja prognoza na ten typ to 85%.

MeczTypKursBukmacher
Kingzone DragonX – FunPlus Phoenix21.53STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułStartuje azjatycka część Rift Rivals! Griffin vs JD Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułPojedynek mistrzów na Rift Rivals! SK Telecom T1 vs Invictus Gaming (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.