Bardzo ważny tydzień przed zawodnikami IHG, którzy po fatalnym początku sezonu awansowali na pozycję dającą drugą fazę grupową, ale dobrze by było żeby zajęli przynajmniej czwarte miejsce na koniec sezonu zasadniczego. Z drugiej strony PRIDE wciąż posiada iluzoryczne szanse na bezpośredni awans do półfinałów, ale będzie o to bardzo ciężko, bo muszą liczyć na przynajmniej dwie wpadki devils.one, a sami do końca nie przegrać nawet mapy.

Myślę, że ten mecz nie dość, że poziomem zapowiada się na hitowy to również może mieć kluczowy wpływ na końcowy układ w tabeli. Jeśli możemy mówić o jakiejś ustabilizowanej drużynie to jest to właśnie PRIDE. Zespół, który notuje do tej pory bilans 7-3 wszystkie 3 spotkania przegrał z drużynami wyżej notowanymi zaś wygrywał tylko z tymi niżej notowanymi. Można powiedzieć, że wygrali/przegrali wszystko co mieli i w 10 grach nie padła żadna niespodzianka.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Grają solidnie i jest to odzwierciedlenie jego składu, a takim przykładem solidnego zawodnika był dla mnie Konektiv gracz z górnej alei, ale i Rektiv, czyli zawodnik środkowej ścieżki. Trochę do koncepcji solidnej ekipy nie pasuje Rybson, bo jak wiadomo Ryba może zagrać genialne zawody, by zaraz być tak fatalnym, że aż oczy krwawią i to jest chyba największy minus całego PRIDE, bo jak Ryba gra słabo to i reszta wygląda gorzej.

Mam nadzieję, że tak doświadczony trener jak Fryderyk 'Veggie’ Kozioł odpowiednio przygotuje pod względem taktycznym swoją ekipę i spróbują mocno ograniczyć Rybę. Mam nadzieję, że będą szukać w drafcie championów z priorytetem na solo liniach i razem z Crazy schodzić do lasu przeciwnika by non stop nękać Rybsona i wywierać na nim presję, by w końcu zaczął popełniać głupie błędy, co otworzy im szansę na wygranie mapy. IHG pod względem gry makro na mapie wygląda już dużo lepiej, a zawodników mają naprawdę klasowych i stać ich tutaj na sprawienie niespodzianki, na co dam skromną prognozę 6/10.

MeczTypKursBukmacher
Illuminar Gaming – Pride12.00Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKolejny dzień z LEC! Rogue vs Splyce (Typ i Analiza)
Następny artykułOstatni dzień lutego z koreańskim LCK! Sandbox Gaming vs Afreeca Freecs (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.