Można powiedzieć, że aż dwa i pół dnia zmagań czekaliśmy na pierwszą poważną grę na EU Masters i już dziś w okolicach 21:00 w końcu się na nią doczekamy, bo niewątpliwie takim meczem powinno być starcie o pierwsze miejsce w grupie B. Faworyta bardzo ciężko wskazać choć ja minimalnie poszedłbym w stronę polskiej ekipy, ale myślę, że są lepsze typy na te spotkanie.

Niemieckie Berlin International Gaming przebijało się do głównej drabinki przez fazę Play In, w której nie radzili sobie nadzwyczajnie, ale najważniejsze starcie na Vitality.bee udało się wygrać i już są w ćwierćfinale imprezy bez względu na wynik dzisiejszego spotkania. Już w fazie głównej nie mieli żadnych problemów z pokonaniem eSuby i eNsury pokazując naprawdę fajną kontrolę na mapie. Nawet z eNsurą pozwolili sobie na ofensywną kompozycję i trochę się 'zabawili’ z rywalami.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Devils.one z kolei przez fazę grupową idzie jak tzw. czołg. Idą jak burza i nie biorą jeńców. Przez dwie mapy rywalom oddali zaledwie pięć zabójstw i ich kontrola mapy wyglądała naprawdę imponująco. Do tego świetne rotacje przeprowadzone odpowiednim czasie i ogólnie bijąca od nich pewność siebie nakazuje mi sugerować, że są jednym z kandydatów nawet do najlepszej czwórki w całym turnieju.

Mecz zapowiada się kapitalnie szczególnie przez świetną formę Luckera i Erdote, którzy mogą zatrzymać Carzzego i Labrova, ale również wszystkie inne linie wyglądają fantastycznie. Pojedynek Matisława z ZaZee, czy Agresivoo z WhiteKnightem powinny być równie pasjonujące. Myślę, że obie ekipy podejdą do tego spotkania z dużym respektem i mimo, że mają awans dalej to stawka jednak jest spora. Do tego preferują bardzo kontrolowaną rozgrywkę i nie wdają się w niepotrzebne walki, a więc sam mecz nie będzie miał wielu walk drużynowych jak i zabójstw. Jedynie górskie/piekielne smoki mogłyby ten trend odwrócić, ale według mnie padnie tutaj under 24.5 zabójstw na 80%.

MeczTypKursBukmacher
Devils.one – BIGUnder 24.5 zabójstw2.20LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZostajemy w grupie D! Fnatic Rising vs Crvena Zvezda (Typy i analiza)
Następny artykułOstatni dzień fazy grupowej EU Masters! Godsent vs We Love Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.