Już dziś dostaniemy odpowiedź czy sprawa pierwszego miejsca zostanie rozstrzygnięta, czy czekają nas emocje do ostatniej gry. Pojedynek między K1CK i AGO nabiera jeszcze większych rumieńców, gdy spojrzymy na wczorajsze spotkania, gdzie K1CK zagrało najlepszą mapę w sezonie zaś AGO kolejny raz uciekło spod topora i jakimś cudem odwrócili losy spotkania. Jednak lider już od trzech spotkań ewidentnie krwawi, a każdy kolejny rekin jest coraz bliżej swojej ofiary.

Myślę, że dziś może ją w końcu dopaść, bo AGO bardzo mocno gubi się szczególnie w środkowym etapie gry, ale również ostatnio i wczesne fazy były bardzo słabe w ich wykonaniu. Właściwie żeby nie świetna manipulacja falami minionów na zewnętrznych liniach i umiejętność zdobywania darmowego doświadczenia tym samym outlevelowania rywala to już by mieli jedną może nawet dwie porażki. Widać, że zrozumienie gry mają na najwyższym poziomie, ale coś w tej maszynie ewidentnie nie gra i jestem zdania, że z Colorem na górnej alejce wyglądało to dużo lepiej.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

K1CK z kolei musiało złapać mnóstwo pewności siebie po tak świetnej i czystej grze przeciwko Devils.one. Kolejny kapitalny wczesny etap rozgrywki, który tym razem przeniósł się na środkowy i późniejszy, a z tym mieli do tej pory spore problemy. Widać, że te zmiany w grze, które dają możliwość jeszcze większej agresji na początku bardzo mocno im podpasowała i od pewnego czasu ta 'złota’ Polska piątka zaczęła grać na naprawdę wysokim poziomie według mnie na chwilę obecną są realnym zagrożeniem dla AGO Rogue.

Jeśli K1CK rozegra wczesną fazę gry na takim poziomie jak zrobili to z Devils.one to w tym meczu AGO już nie da rady wrócić do rozgrywki. Mimo, że AGO to lider tabeli z wynikiem 10-0, zaś K1CK zajmuje miejsce drugie notując 8-2 to od jakiegoś czasu K1CK wygląda na drużynę dużo stabilniejszą, a już w pierwszym bezpośrednim spotkaniu napsuli dużo krwi dla Rogue. Wydaje mi się, że ten scenariusz z K1CK wygrywającym we wczesnej fazie gry i powolnym spychaniu AGO do coraz większej defensywy jest bardzo realny i jeśli, któryś z 'złotej’ piątki nie popełni jakiegoś dużego błędu jak NiQ wczoraj to według mnie K1Ck wygra te spotkanie na 65% zaś na dodatni handicap +6.5 dam 80% szans.

MeczTypKursBukmacher
K1CK Neosurf – AGO Rogue13.47STS
K1CK Neosurf – AGO Rogue1 (+6.5 zabójstw)1.75STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Piraci zapewnią sobie Play Offy? Warunkiem pokonanie PRIDE (Typ i analiza 04.03.2020)
Następny artykułSiódmy tydzień LEC! Team Vitality vs Rogue (Typ i analiza 06.03.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.