Obie ekipy w bardzo efektowny sposób rozpoczęły letni split w europejskich rozgrywkach, ale na pewno w dużo lepszym stylu swoje spotkania wygrywał zespól Fnatic, którzy chcieliby wrócić na 'tron’ i wygrać cały split. Schalke mimo, że jest wysoko w tabeli to jednak gra jeszcze dość chaotycznie i ich forma faluje.

W meczu ze Splyce wręcz genialnie zagrał Abbedagge, który praktycznie w pojedynkę utrzymywał cały zespół wciąż w grze i świetny powrót to rozgrywki i wygrana, ale np. w spotkaniu na SK Gaming roztrwonili wielką przewagę i w niewyjaśnionych okolicznościach przegrali spotkanie i była to do tej pory ich jedyna porażka.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Zespół Fnatic wygląda dużo stabilniej, a przecież mierzyli się już z naprawdę dobrymi zespołami Origen, Misfits i właśnie SK Gaming. Tylko w jednym spotkaniu mieli lekkie kłopoty, ale dzięki świetnym walkom drużynowym wygrali i problematyczny mecz na Misfits. Właśnie tego brakowało Rekklesowi i spółce – dobrych walk drużynowych i widać, że mocno pracowali nad tym w przerwie między splitami.

Myślę, że dziś wygra zespół Fnatic. Są obecnie w lepszej i na pewno stabilniejszej formie. Pokazują fajną synergię w walkach drużynowych i mają szalonego Bwipo, który sam może rozstrzygać o losach spotkania. Schalke musiałoby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności by tu wygrać, ale wciąż popełniają zbyt dużo błędów we wczesnej fazie gry, by dziś być tu naprawdę wielkim zagrożeniem. Prognoza na mój typ to 8/10.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 – Fnatic21.46STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBukmacher TOTALBet codziennie nagradza aktywnych swoich graczy bonami po 50 PLN
Następny artykułStarcie gigantów w LEC! G2 Esports vs Fnatic (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.