Druga kolejka nie oferuje nam wielu hitów, ale przynajmniej po jednym każdego dnia na pewno będzie można wybrać i w dwóch zagra zespół Origen, który w ten weekend zmierzy się z Rogue i G2 Esports, a więc ekipami, które w pierwszym tygodniu zanotowały dwa zwycięstwa. Podsumowując czeka bardzo wymagający tydzień przed tą drużyną, ale uważam, że przynajmniej w jednym pojedynku wygrają.

Rogue fantastycznie zaczęło Spring Split w LEC i cieszy to jeszcze bardziej, bo przecież występuje tam dwójka Polaków – Inspired i Vander. Szczególnie fajnie pokazała się dolna alejka Hans Sama & Vander, ale właściwie cała drużyna może z wyjątkiem Finna wyglądała naprawdę dobrze i kto wie czy ktoś z dwójki Color/Szygenda jeszcze w tym splicie nie zadebiutuje w LECu. Jednak jedna dolna alejka wygląda jeszcze lepiej od tej Rogue.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Oczywiście myślę o Upsecie z Destiny, która w dwóch spotkaniach na Fnatic i FC Schalke 04 wręcz zdemolowała oponentów, a zdemolować Rekklesa razem z Hylissangiem to już naprawdę szacun. Bylem pełen obaw co do Destiniego, ale może okazać się transferem w dziesiątkę. Cała ekipa Origen po pierwszym tygodniu znalazła się w top 10 pod względem KDA, a Hans Sama przegrał tylko z Perkzem. Właściwie zadziałało wszystko i plan jest prosty agresywny choć bardziej grający w okół innych leśnik, podobnie z górną alejką i Nukeduck + Hans Sama pod carry.

Będzie to prawdziwy sprawdzian dla Rogue, bo wygląda na to, że tam gdzie są silni Origen są jeszcze silniejsi. Może jedynie w lesie i na środku nie będzie jakiejś znaczącej różnicy, ale mimo wszystko szczególnie na górze, ale i na botlane będzie niezmiernie ciężko im się utrzymać. Do tego Origen na chwilę obecną wygląda jak kompletna drużyna zaś Rogue jednak brakuje tego mocnego punktu na toplane. Choć w tym spotkaniu powinny decydować detale to jednak będą one po stronie Origen, choć nie będzie to łatwe spotkanie to mimo wszystko są ekipą bardziej doświadczoną i w pierwszym tygodniu wyglądali trochę lepiej, a ten wynik na Fnatic musi robić wrażenie dlatego też dam 80% szans na ich wygraną. Oraz 65% na handicap -5.5 zabójstw

MeczTypKursBukmacher
Rogue – Origen21.58BetClic
Rogue – Origen2 (-5.5 zabójstw)2.02LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017; LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDrugi weekend LEC! Misfits vs SK Gaming (Typ i analiza 31.01.2020)
Następny artykułShowtime jak co tydzień! Team Vitality vs G2 Esports (Typy i analiza 31.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.