Jin Air Green Wings nie będzie miało łatwej końcówki letniego splitu. Z relegacjami raczej pogodzeni już od dawna, ale na koniec wiosennego splitu mogli liczyć na 'pobłażliwość’ niektórych ekip, a w tym splicie walka szykuje się do samego końca i Gen.G podejdzie do tego pojedynku całkiem poważnie.

Nie mogą sobie pozwolić na stratę chociażby jednej mapy, bo ta może zaważyć o ewentualnym awansie lub jego braku do fazy Play Off. W grze jest siedem zespołów na pięć premiowanych miejsc i całkiem możliwe, że będą drużyny z takim samym bilansem zwycięstw i porażek, a w takiej sytuacji dalej wyjdzie ta ekipa, która ma lepsze ratio, a Gen.G z tej siódemki obecnie w tym aspekcie zajmuje dopiero szóste miejsce.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Do tego później już nie będą mieli łatwych spotkań, bo do końca zagrają jeszcze z Afreecą, Damwon i Griffin, a więc każda mapa będzie na wagę złota. Ciężko pisać analizę do takich drużyn jak JAG, bo notują obecnie serię 22 przegranych map z rzędu, z których niezłe w ich wykonaniu można policzyć na palcach jednej ręki, a dobrą wyróżnić jedną przeciwko Afreeca Freecs.

Zwykle model jest ten sam, czyli powolne skalowanie i ogrywanie decyzjami makro bez ponoszenia zbędnego ryzyka i przeciwko JAG około 30 minuty gry na tablicy zabójstw widnieje np. 4:4, a w złocie jest już 7k golda przewagi. Myślę, że tutaj scenariusz może być dość podobny i Gen.G powoli, lecz metodycznie będzie zdobywać coraz większą część terenów JAG, by potem jedną walką drużynową kończyć mapę. Na 2:0 dla nich dam aż 95% szans.

MeczTypKursBukmacher
Jin Air Green Wings – Gen.G0:21.47STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZakończenie ósmego tygodnia rozgrywek LCK! Hanwha Life Esports vs Damwon Gaming (Typ i Analiza)
Następny artykułSzalony Lider sprawi następną niespodziankę? Misfits vs Origen (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.