Już o 21:30 startuje najprzyjemniejszy event w roku. Po trzy najlepsze drużyny wiosennego splitu z Ameryki i Europy zmierzą się w bezpośrednim starciu o miano lepszego regionu. Tytułu z przed roku bronią amerykanie, ale obecnie wielkim faworytem jest zespół z Europy mimo, że zawody rozgrywane będą w Los Angeles.

C9 przed turniejem wyglądało najsłabiej z całej szóstki drużyn, lecz wiadomo, że Cloud 9 to drużyna turniejowa, która zawsze gra o niebo lepiej właśnie w takich eventach i co najważniejsze stylem i oryginalnością najbardziej przypomina europejskie formacje. To zawsze było ich mocną stroną, a więc do końca nie można ich lekceważyć.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Lecz przed nim nie lada wyzwanie. G2 Esports to zwycięzcy wiosennego splitu i MSI, którzy do LA przyjechali naprawdę w niezłej formie i powinni być naprawdę mocnym punktem europejskich formacji. Najważniejsze, że wciąż utrzymuje się meta, która promuje oryginalność i to będzie sporą przewagą takich drużyn jak Fnatic, czy G2 Esports.

Liczę tutaj na prawdziwe fajerwerki na otwarcie turnieju. C9 to zdecydowanie najagresywniejsza drużyna w LCSie i nawet w tak nudnym regionie wykręcają średnią 25 zabójstw na mecz i to najwyższy wynik w Ameryce. Oczywiście podobnie jest z G2 Esports, które w LEC gra na średniej 32 zabójstw i jest to najlepszy wynik z europejskich formacji. Dziś liczę na krwawe widowisko, w którym Jankos i spółka pokryją zarówno over zabójstw jak i handicap na nie, a na oba typy dam tę samą 75% prognozę.

MeczTypKursBukmacher
Cloud 9 – G2 EsportsOver 28.5 zabójstw1.94LvBet
Cloud 9 – G2 Esports2 (-7.5 zabójstw)1.89LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułA może Chiny? Victory Five vs FunPlus Phoenix (Typ i Analiza)
Następny artykułUwaga nuda na rifcie! Team SoloMid vs Origen (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.