Fachowcy od rynku zakładów wzajemnych w Polsce uważają, że to aktualnie najlepsza firma bukmacherska. Zastanawiasz się nad założeniem tutaj internetowego konta? Czy STS działa legalnie? Jak wygląda rejestracja? Jakie dane należy podać w czasie wykonywania tego zadania? O tym dowiesz się z dzisiejszej lektury.

Jak wygląda rejestracja w STS
Jak wygląda rejestracja w STS?

Czy STS jest legalny?

Jak najbardziej tak. W związku z tym STS rejestracja w tym podmiocie hazardowym to będzie dobre rozwiązanie. Ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami. Informuje o tym np. na swojej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że od momentu wejścia w życie znowelizowanej Ustawy Hazardowej, trzeba posiadać odpowiednie dokumenty (na minimum sześć lat), by móc oferować zakłady na terenie Polski (stacjonarnie i online). STS posiada wszystkie papiery. Dodatkowo jest to firma, która widnieje na rządowych portalach. Na takich stronach online możesz sprawdzić, które podmioty są legalne. Poza tym STS nie ma np. w zasobach Rejestru Domen Zakazanych.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jak założyć konto w STS?

Interesuje Cię STS rejestracja w tym bukmacherze online? Jeśli tak, to warto wejść najpierw na stronę główną tego podmiotu. Potem kliknij żółty przycisk „ZAŁÓŻ KONTO” znajdujący się po prawej stronie (u góry). Otworzy się kolejne okienko. Będziesz musiał podać m.in. e-mail, wymyślić hasło oraz wskazać numer telefonu komórkowego. Jeśli posiadasz STS kod promocyjny, to warto go od razu wpisać. Dzięki temu będziesz miał większe szanse na bardziej atrakcyjne bonusy w niedalekiej przyszłości. A STS to hojna firma bukmacherska.

Jakie dane trzeba podać w czasie rejestracji?

Na szczęście standardowe. Czyli musisz podać m.in. imię, nazwisko, adres, wiek (STS rejestracja jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich), adres zamieszkania itp. Sporo osób obawia się, czy dane podawane w momencie zakładania konta będą potem bezpieczne. Jak najbardziej tak! Ta firma bukmacherka dokłada bowiem wszelkich starań, by nie doszło do żadnych nieprawidłowości na tej płaszczyźnie. Jesteśmy w tej branży od wielu lat i nie słyszeliśmy, by dane Klientów gdzieś zostały ujawnione itp. Możesz zatem spać spokojnie. A jak założysz konto, wpłacisz depozyt, to potem będziesz mógł rozpocząć obstawianie online.

Jak zatem wygląda rejestracja w STS?

Rejestracja w STS jest bardzo prosta i zajmuje tylko kilka minut. Aby zarejestrować się w STS, należy przejść przez następujące kroki:

  1. Przejdź na stronę internetową STS: www.sts.pl
  2. Kliknij przycisk „Zarejestruj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny. W formularzu musisz podać swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz adres zamieszkania.
  4. Wybierz login oraz hasło do swojego konta.
  5. Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią i akceptuj regulamin STS.
  6. Jeśli posiadasz kod promocyjny, możesz go wpisać w polu „Kod promocyjny”.
  7. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.
  8. Po zakończeniu procesu rejestracji, na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, który należy kliknąć, aby aktywować konto.
  9. Po aktywacji konta, możesz zalogować się i dokonać pierwszego depozytu, aby rozpocząć obstawianie zakładów.

Warto pamiętać, że przed dokonaniem pierwszego depozytu, należy zweryfikować swoje konto. W tym celu należy przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu zamieszkania. Po weryfikacji konta, można dokonywać wpłat i wypłat z konta STS.

5 / 5. Ocen: 5

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWeryfikacja konta w serwisie internetowym bukmachera
Następny artykułMundial w Katarze – terminarz i najważniejsze mecze do obstawiania
Legalni bukmacherzy online, promocje i bonusy za darmo od najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych. Typy bukmacherskie i analizy esportowe za darmo.