Zdecydowanie jedno z dwóch najciekawszych spotkań pierwszego dnia mistrzostw i spotkanie, które może zdecydować o ewentualnym awansie lub braku awansu jednej z tych ekip. Według mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie koreańska formacja i w ogóle myślę, że te mistrzostwa mogą być bardzo słabe w wykonaniu drużyn z LCSu i w najlepszej ósemce nie zobaczymy żadnej ekipy z Ameryki Północnej.

Ja tam bym był zadowolony z takiego układu. Amerykańskie ekipy są nudne do granic możliwości i niesamowicie przewidywalne, a Riot Games przygotował nam naprawdę ciekawy patch w grze na turniej i bardzo docenia kreatywne zespoły, a Doublelift i spółka to drużyna, która nienawidzi wychodzić ze swojej strefy komfortu, a standardowa meta może na tych MŚ po prostu się nie sprawdzać i to duży kłopot, bo nie dasz rady nauczyć się grać 'yolo’ w dwa tygodnie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Damwon Gaming z kolei już doskonale zapoznało się z warunkami panującymi na patchu 9.19. W samym turnieju rozegrali już siedem map, bo musieli przebijać się przez fazę Play in. Nie pokazali w niej zbyt wiele i widać było, że mają wielkie problemy by utrzymywać koncentrację, ale faktycznie poziom rywali nie był zbyt wysoki to i ciężko było się skupić. Do tego nie zostali zmuszeni do pokazania zbyt wielu taktyk, a mogli spokojnie ograć, bo zmian było naprawdę wiele.

Zwykle przynajmniej jeden zespół z Play inów dochodzi do minimum półfinałów mistrzostw świata. Myślę, że może być tak samo i tym razem, a jeśli miałbym wskazać potencjalnego faworyta do tego to jest to oczywiście Damwon. Koreańczycy wyglądają na naprawdę mocnych z Nugurim na czele, który na górnej alejce powinien rozjechać swojego rodaka Impacta, który wydaje się być najsłabszym ogniwem w TL. Amerykanie są słabsi mechanicznie, a i w walkach drużynowych będzie bardzo ciężko im toczyć wyrównany bój. Jedynie na linii mogą się im postawić, ale to zdecydowanie za mało i na 90% Damwon zdobędzie tutaj jeden punkt.

MeczTypKursBukmacher
Damwon Gaming – Team Liquid11.57BetClic

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetClic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.11.2017

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy mistrzostwa świata! Royal Never Give Up vs Clutch Gaming (Typ i analiza)
Następny artykułKtóra z tajwańskich ekip okaże się najlepsza na mistrzostwach? Według mnie J Team (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.