Niesamowicie ciężko przewidzieć rezultat tego spotkania, ale jedno jest pewne zapowiada się show! Trochę bałem się o to czy bez Mikyx G2 Esports da radę się postawić Chińczykom, ale problem z głowy, bo wspierający europejskiej formacji zagra na MSI czym bardzo zwiększy szanse G2 na sprawienie dużej niespodzianki.

Będzie to kapitalny pojedynek szczególnie solo lanerów Wunder vs TheShy i Caps vs Rookie to starcia, które rozgrzewają wszystkich fanów Ligi Legend na całym świecie i całkiem możliwe, że od losów tych alejek potoczą się dalsze losy całej gry, a więc bardzo ważny będzie występ obydwu leśników.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tutaj liczę na to, że nasz polski rodzynek Marcin 'Jankos’ Jankowski nie podejdzie do tego starcia bojaźliwie i stawi czoła Ningowi oraz spróbuje wysnowballować solo linie G2 Esports. Myślę, że Perkza i Mikyxa zostawi tylko po to by 'przetrwali’ fazę liniowania i skupi się na górnej i środkowej alei.

Jednego można być pewnym. Tu akcja będzie działa się od pierwszej minuty i nie zabraknie ambicjonalnych pojedynków pomiędzy zawodnikami, którzy będą chcieli nakreślić swoją przewagę na Summonerfs Rift. Myślę, że czeka nas sporo walk drużynowych, ale i niezwykle wyrównane i zacięte spotkanie dlatego gram zarówno over zabójstw jak i dodatni handicap w stronę G2 wszystko z prognoza 75%.

MeczTypKursBukmacher
G2 Esports – Invictus Gaming1 (+7.5)1.75STS
G2 Esports – Invictus GamingOver 29.5 zabójstw1.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZwycięzcy drugiej rundy Play In dziś zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Flash Wolves vs Team Liquid (Typ i Analiza)
Następny artykułDrugi dzień MSI! Phong Vu Buffalo vs SK Telecom T1 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.