Kto by pomyślał, że spotkania Afreecy Freecs w letnim splicie mogą stać się hitowe po tak słabej wiośnie, a tu jednak sama gra lubi płatać figle, bo nawet bez zmian personalnych, ale sporych zmianach w grze potrafili wrócić na właściwe tory i być naprawdę konkurencyjną drużyną walczącą o awans do pierwszej piątki w lidze.

Jakby ktoś miesiąc temu powiedział mi, że AF rozpocznie lato z 3-1 w grach i wygra na takie ekipy jak SK Telecom T1 i Kingzone DragonX (oba spotkania 2:1 i w obu przegrywali już 0:1) to powiedziałbym mu żeby odstawił to co bierze. Mało tego, bo przecież byli o włos od pokonania Griffin, z którymi przegrali 1:2 i jest to ich jedyna porażka w tym splicie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tu będzie kolejne wielkie wyzwanie dla AF, bo Sandbox gra naprawdę dobrze. Tydzień, w którym grają przeciwko SKT i Griffin? Nie ma problemu zrobimy na nich 4-1 i były to naprawdę imponujące zawody w wykonaniu zawodników Sandbox zarówno w meczu na SKT jak i na Griffin wyglądali naprawdę świetnie.

Niewątpliwie zapowiada się świetne widowisko, ale jednak ze wskazaniem na Sandbox. Zagrali w tym roku jeden słabszy mecz, w którym nie wiedząc czemu oddawali bardzo wysokie przewagi dla KZ i wtopili 0:2, ale reszta w ich wykonaniu była naprawdę imponująca i jeśli nie popełnią jakiś dużych błędów w drafcie to myślę, że będą górą w tym pojedynku, a na ich wygraną dam 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Sandbox Gaming – Afreeca Freecs11.76Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; 

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy trzeci tydzień LCK! Griffin vs KT Rolster (Typ i Analiza)
Następny artykułDevils.one zaliczyło solidny falstart. Czy dziś pokonają Wisłę Płock? (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.