W chwili obecnej każda porażka, a czasem może nawet i niefortunnie przegrana mapa może zdecydować o awansie lub jego braku do Play Offów, a to również może oznaczać koniec sezonu dla paru ekip i odłożenie marzeń o udziale w Mistrzostwach Świata na 2020 rok. Obecnie w dużo trudniejszej sytuacji znajduje się zespół Afreeci Freecs.

AF by realnie liczyć się w walce o Play Offy musiałoby wygrać dwa z trzech ostatnich pojedynków i według mnie jest wstanie to zrobić, ale stawiałbym szybciej na pokonanie Gen.G i Hanwhy Life Esports. Porażka z KT musi wciąż odbijać im się czkawką, bo ta na SKT powinna być wliczona 'w koszta’, ale sam styl, w którym przegrali na mistrzów wiosny zostawia dużo do życzenia, bo nie zagrozili im nawet przez chwilę w żadnej z dwóch map.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Niesamowicie ważne zwycięstwo odniosła ostatnio ekipa Sandbox Gaming pewnie pokonując Kingzone DragonX 2:0. Po przegranym meczu na Griffin 1:2, gdzie popełnili masę błędów własnych szczególnie OnFleek spisał się słabo, by za dwa dni zagrać naprawdę genialne zawody i przez dwie mapy nie wystawić żadnej furtki dla KZ na jakikolwiek sukces. To musi dać bardzo dużo pewności siebie.

Czy ta gra zamknie się w dwóch mapach? Ciężko powiedzieć, bo AF potrafi zagrać szalenie dobrą grę, by zaraz pokazać się z najgorszej strony. Sandbox też ma podobne wahania formy, ale nazwałbym je od przeciętności do geniuszu. Mogą zagrać tu jedną słabszą mapę, ale realnie są na dzień dzisiejszy lepszą drużyną i dam tutaj 70% na ich zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Afreeca Freecs – Sandbox Gaming21.70eFortuna

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPrzedostatni tydzień LEC! SK Gaming vs Team Vitality (Typ i analiza)
Następny artykułHit ósmego tygodnia LEC! Splyce vs Origen (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.