Bardzo dużą pomyłkę zanotowałem w meczu Hanwha Life Esports vs Gen.G. Nie uwzględniłem, że zmiany w patchu 9.3 pójdą aż tak daleko, a samo Gen.G nie będzie potrafiło w dobry sposób tego rozegrać. Jednak na pewno cieszy to, że sama Hanwha 'nie odrobiła lekcji’ i grała raczej standardami z 9.2 co jednak pozwoliło ograć rywali.

Tutaj sytuacja się trochę zmieni, bo KZ pokazało jako pierwsze jak nowa taktyka supporta na topie ma wyglądać. Mało tego potrafili rozciągnąć ją również na środkową alejkę i wyegzekwować poprawnie. Czym zaskoczyli SKT na jednej mapie i w bardzo prosty sposób ją wygrali.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Mimo, że nie udało się pokonać faworyzowanego SKT to jednak potwierdzili, że są obecnie czwartą siłą w lidze. Fajnie zagrał Deft, dla którego ten patch zmienia naprawdę wiele, bo ma bardzo duży champion pool, a zmiany powodują, że naprawdę wielu strzelających wraca 'do gry’. Dodatkowo Cuzz w lesie może pozwolić sobie na dużo więcej agresji, bo do mety również wracają agresywni junglerzy.

Trochę nie wiadomo czego się spodziewać po Hanwha Life Esports, czy przetrenowali już nowe schematy gry, a może po prostu im nie pasują? Wiadomo, że nie powinno się oddawać Temptowi Zoe, bo zagrał na niej naprawdę dobrze, a i warto wykluczyć Vladimira, na którym Thal pokazał się z dobrej strony.

Myślę, że mechanicznie jak i taktycznie przewagę będą mieć Kingzone. Pokazali, że patch 9.3 mają już ograny i mogą w tym aspekcie bardzo zaskakiwać szczególnie w fazie wyborów. Hanwha do tej pory grała standardem i zneutralizować to będzie bardzo łatwo i wierzę, że tak doświadczona drużyna jak KZ zrobi to bez większego problemu, dlatego też gram na ich zwycięstwo z prognozą 8/10, a na 2:0 dam 5/10. Powodzenia!

MeczTypKursBukmacher
Hanwha Life Esports – Kingzone DragonX21.60STS

Hanwha Life Esports – Kingzone DragonX
0:22.72Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułKonkurs na E-sport – Intel Extreme Masters od LvBet
Następny artykułCzwarty weekend NA LCS przed nami! Na start 100 Thieves vs FlyQuest (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.