Faza grupowa Play Inów dostarczyła nam masę niespodzianek i niestety były to te negatywne niespodzianki, a zdecydowanie największą był występ Clutch Gaming właśnie w tej fazie. Zespół z amerykańskiego LCS był typowany do łatwego 4-0 i awansu z pierwszego miejsca w cuglach, a w ostatnim swoim spotkaniu z Mammoth grali o być albo nie być w turnieju co było szokiem dla wszystkich ekspertów Ligi Legend.

Clutch Gaming bardzo słabo czuje się w obecnym patchu, ale i ewidentnie nie leży im 'nieamerykańskie’ granie. Widać, że bardzo mocno przywykli do standardowej wręcz nudnej rozgrywki w LCSach, w której wszystko przebiega raczej podręcznikowo i brak jakiś niestandardowych zagrań. Nie potrafią zupełnie się do tego zaadoptować do takiej gry i sami mają wielki problem z jakimiś proaktywnymi akcjami, a całe mistrzostwa będą rozgrywane na tym patchu, więc mają naprawdę mało czasu na poprawę gry.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o Royal Youth to można podzielić ich występ na połowę. Pierwsza połowa ta gorsza odbyła się drugiego dnia rozgrywek, gdzie zanotowali 0-2 przegrywając z Damwon i Flamengo. Druga to ten dzień, gdzie grali z 'nożem na gardle’ i bardzo fajnie zaprezentowali się przeciwko Damwon, choć oczywiście przegrali, ale już pokonali Flamengo w fajnej taktycznej grze, a w tie breakerze również na Brazylijczyków kompletnie ich zdeklasowali i w pełni zasłużenie awansowali do dalszej fazy Play Offów.

Wszyscy zgodnie uznali, że to Royal Youth będzie najtrudniejszym rywalem dla pierwszych seedów i los tak chciał, że trafili na jedną z dwóch najsłabszych ekip wygrywających swoje grupy. Ekipa z Turcji bardzo fajnie zaadaptowała się po pierwszym fatalnym dla nich dniu i kompletnie zmieniła swoje drafty. O efekty nie trzeba było długo czekać i w rewanżowych spotkaniach wyglądali świetnie i we wczesnej fazie gry nawet mocno dali się we znaki dla samego Damwon Gaming. Turcy na tym turnieju wciąż się rozwijają, a Clutch Gaming stoi w miejscu, a może wręcz się cofa. Nie potrafią wyjść poza swoją strefę komfortu, a to będzie potrzebne do tego by cokolwiek na tym turnieju zdziałać. Myślę, że value na awans Royal Youth jest ogromne i dam na nich 60% szans, zaś na over 3.5 mapy prognoza to 85%.

MeczTypKursBukmacher
Clutch Gaming – Royal Youth23.39STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułDo dwóch razy sztuka? Mammoth vs Unicorns of Love (Typ i analiza)
Następny artykułWalka Dawida z Goliatem! Lowkey Esports vs Damwon Gaming (Typy i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.