Przyczepiłem się spotkań z udziałem OP innogy jak rzep psiego ogona, ale los tak chciał, że znów widzę bardzo duże value w spotkaniu z ich udziałem, a do tej pory nie mogę narzekać na typowanie na/przeciw temu zespołowi. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć na niesamowicie mocną akademię Schalke 04 i podobnie jak z AD Hoc nie mogą być faworytami tego starcia.

Schalke 04 Evolution na razie są niezagrożonymi liderami w ESL Meisterschaft i w siedmiu spotkaniach tylko raz przegrali w trzeciej kolejce z AD Hoc Gaming 0:2, wszystkie inne starcia wygrywali, a na rozkładzie mają już takie ekipy jak BIG, czy EURONICS. Jednak ostatnio lekka wpadka w półfinale Premier Tour, gdzie przegrali z BIG 1:2 choć prowadzili 1:0 i spadli do dolnej części drabinki, gdzie zmierzą się z… OP innogy eSports. Sama drużyna Schalke niezwykle mocna jak na niemiecką ligę i tacy zawodnicy jak Ventair, czy Lurox mogą powoli rozglądać się za ekipami w LECu i to w pierwszym składzie.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Myślę, że już całkiem fajnie rozkminiłem potencjał drużyny OP innogy eSports i choć powinni wybijać się ponad te najsłabsze ekipy to jednak z tymi najmocniejszymi nie będą sobie radzić. Zgodnie z przewidywaniem przegrali w Premier Tour na AD Hoc i nie udało im się nawet ugrać mapy. Nawet jak próbowali mocno podkręcić draft z Kledem na midzie, czy Karthusem w lesie to AD było ekipą jednak o klasę lepszą i bez żadnych trudności przeszli dalej.

Myślę, że dzisiaj czeka nas bardzo podobny scenariusz do półfinałowego spotkania z AD Hoc, tylko tutaj zmienimy nazwę na Schalke 04 Evolution. Myślę, że akademia zespołu LEC w tym sezonie będzie w absolutnym top 3 lig/turniejów niemieckich, a nawet mogą być faworytami do wygrania zimowej edycji ESL, czy też Premier Tour (mimo tej wpadki). Uważam, że są naprawdę małe szanse, by OP innogy postawiła się tutaj i na 80% spotkanie skończy się wynikiem 2:0 dla Schalke.

MeczTypKursBukmacher
FC Schalke 04 Evolution – OP innogy eSports11.85STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPółfinały Premier Tour! AD Hoc Gaming vs OP innogy Esports (Typ i analiza)
Następny artykuł„Black Friday” u bukmachera Fortuna do 2 grudnia! Darmowe bonusy!
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.