Kolejna seria eliminacji i przegrany żegna się z katowickim spodkiem, a więc stawka meczu szalenie wysoka. Na papierze na pewno faworytami są Amerykanie, którzy obecnie światowym w rankingu plasują się na piętnastej pozycji, ale ten turniej nie należy do dobrych w ich wykonaniu. Sam fakt, że wczoraj w mecz z Furią wybrali pierwszą mapę de_mirage i przegrali ją 1-16 dobitnie o tym świadczy.

Ogólnie Brazylijczycy postawili im bardzo trudne warunki, a i wcześniej Cloud9 nie wyglądało dobrze przegrywając 6:16 z ViCi Gaming, czy też 3:16 z TyLoo. Na w ogóle innej płaszczyźnie znajduje się obecnie rosyjskie Winstrike. Owszem dziś zostają postawieni pod ścianą, ale porażka 1:2 z trzecim w rankingu ENCE eSports, gdzie rundowo mieli lepszy wynik 40:39 zasługuje na słowa uznania, bo przecież Finowie to jedni z faworytów całego IEM Katowice Major.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Rosjanie choć są na odległym 55 miejscu w rankingu grają bez żadnych kompleksów i już można ich uznać czarnym koniem turnieju. Mają świetny de_mirage (ostatnio Cloud9 wybrało tę mapę jako pierwszą), bardzo dobrego de_traina i często grają bardzo ofensywnie, a w Katowicach na tym turnieju przynosi to zwykle dużo korzyści.

Cloud9 nie zbanuje wszystkich komfortów Winstrike i ten mirage, czy train się prześlizgną, a to już powinno dawać Rosjanom jedną wygraną mapę, a nawet jeśli dojdzie do trzeciej mapy to powinno wziąć górę w niej decyzyjność i agresja Rosjan, dlatego też na ugranie przez nich mapy dam 8/10, a na zwycięstwo 6/10.

MeczTypKursBukmacher
Cloud9 – Winstrike2 (+1.5)1.41LVbet
Cloud9 – Winstrike22.25Etoto

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK; Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzas na karabiny! IEM Katowice Major i starcie NiP vs Vega Squadron (Typ i analiza)
Następny artykułSummoners Rift spłynie krwią? FlyQuest vs Clutch Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.