Choć w tej parze zabraknie All Starów, bo Bwipo to już same kursy pokazują, że będzie to naprawdę interesujące widowisko, bo bukmacherzy jako faworyta wskazali Bolulu, a więc zawodnika wywodzącego się z TCL i grającego obecnie dla 1907 Fenerbahce. Ja jednak jestem sceptycznie nastawiony do tak wystawionych kursów i z pewnością poszukam tutaj sporego value w stronę Bwipo.

Onur „Bolulu” Can Demirol jak łatwo się domyślić zawodnik urodzony w.. Szwecji. Nigdy jednak nie dostał się do zespołu z najwyższych lig tj. LEC/LCK/LPL/LCS czy LMS i grał właśnie w tych tzw. Wild cardach. Ten sezon rozegrany na wysokim poziomie z KDA 7.11, ale jednak poziom ligi dużo niższy. Jego przewagą na pewno będzie to, że gra na co dzień na środkowej alejce, ale tak dłużej pomyśleć, czy aby na pewno będzie mieć to znaczenie?

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Gabriël „Bwipo” Rau to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w całym LEC’u i wcale się nie dziwię, że pojawił się na tych All-Starsach. Mimo, że jest graczem górnej alejki to jego niestandardowe wybory mogą być tutaj kluczowe dla losów jego 'solówek’. Bwipo potrafi wyciągnąć Rengara, czy też Ryze na górną aleję, do tego naprawdę świetnie gra Jaycem, który w 1v1 jest bardzo mocny, więc Belg będzie miał czym grać w tym starciu.

Myślę, że bukmacherzy bardzo mocno sugerowali się tym, że midlaner zmierzy się z toplanerem, ale Bwipo nawet w LECu potrafił nie raz zamienić się liniami z Nemesisem i radzić sobie na innych zawodników ze środkowej alejki. Bolulu to niewątpliwie jedna z gwiazd tureckiej ligi, ale w sumie nic poza tym. Nie słyszałem o jakimś większym zainteresowaniu jego osobą przez organizacje w LEC. Myślę, że na tak oryginalnego toplanera jakim niewątpliwie jest Bwipo przegra i na ten typ daję 75% szans.

MeczTypKursBukmacher
Bwipo – Bolulu12.26STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułCzy Ceros ma jakieś szanse z Doinb? Według mnie nie! (Typ i analiza)
Następny artykułBędzie Claps or Craps? Przeciwko Chippys musi być Claps! (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.