Kolejny ciekawy pojedynek, ale jednak ekip, które też raczej powinny być w dole tabeli. Obie ekipy bardzo mocno się przebudowały i dokonały kilku ciekawych transferów, ale żaden z nich nie był na tyle wielki by wynieść te organizacje na wyższy poziom Ligi Legend dlatego też sugeruje, że miejsca 6-8 w przypadku 100 Thieves i 9-10 w przypadku Golden Gluardians to będzie maks ich możliwości.

Zaczniemy od Golden Guardians, którego twarzą został… Goldenglue i to był najciekawszy transfer tej organizacji choć zastąpić Froggena, który powędrował do Dignitas będzie bardzo ciężko. Są jeszcze bolesne odejścia jak Olleh czy Contractz, których zastąpić spróbują Keith i Closer. Ogólnie ciężko ocenić, czy GG będzie silniejsze niż przed rokiem, czy słabsze, ale wydaje mi się, że te zmiany są trochę na minus. Szczególnie w lesie, gdzie Closer nie grał jeszcze w tak dużej lidze jak LCS, a już trochę na międzynarodowej scenie jest.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeszcze ciekawiej działo się w 100 Thieves, gdzie doszło do prawdziwej rewolucji, bo ostał się tylko Ssumday, a więc wymieniono 80% składu. Oczywiście z odejść najbardziej boli strata Banga, bo strata ex mistrza świata zawsze musi boleć i wspomagającego aphromoo, a więc legendy amerykańskiej sceny Ligi Legend. Ten duo bot został zastąpiony przez Cody Suna i Stunta i zapewne jest to zmiana trochę na minus, ale ściągnięcie ry0my za Soligo, a szczególnie Meteosa za Amazinga to bardzo mocno rekompensuje.

100 Thieves w zeszłym sezonie miało dziurę wielką na pół mapy (las i środkowa alejka) dlatego też niemożliwe było stworzenie kolektywu i strasznie się męczyli. Teraz zrobili naprawdę przemyślane transfery i choć poszczególne nazwiska może ciut mniej znane to jako całość powinno wyglądać to już dużo lepiej. Jak u 100 Thieves widzę szanse na naprawdę fajną drużynę tak samo w Golden Guardians kompletnie tego nie czuję. Wydaje mi się, że te transfery są dość przypadkowe i tam każdy będzie grać według swojego planu i nie będzie z tego dobrej drużyny. Dlatego też stawiam tutaj na wygraną 100 Thieves z 80% prognozą powodzenia.

MeczTypKursBukmacher
100 Thieves – Golden Guardians11.55TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułWraca również LCS! Immortals vs FlyQuest (Typ i analiza 26.01.2020)
Następny artykułZaczynamy Spring Split 2020! G2 Esports vs MAD Lions (Typy i analiza 24.01.2020)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.