Ostatni tydzień nie był dobry w wykonaniu Vitality. Najpierw w piątek bardzo wyraźnie przegrali z rewelacyjnym G2 Esports (gdzie sądziłem, że mogą powalczyć), a w sobotę wygrali z ExceL Esports, ale nie było to czyste zwycięstwo i EE naprawdę dobrze się trzymało, ale ostatecznie zwyciężyła drużyna grająca lepsze makro na mapie.

Widać, że chłopaki ten chwilowy spadek formy wzięli sobie mocno do serca, bo ruszyli z solo kolejką, której jako drużyna grają około 30 dziennie (wiadomo Rekklesa nie przebiją), ale grają prawie 2x więcej od swoich rywali, a to dość dziwne, bo SK przecież tym bardziej nie ma powodów do zadowolenia ze swojej formy, a same treningi między organizacjami to zdecydowanie za mało by złapać formę.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Najdziwniejsze jest to, że Crownshot praktycznie w ogóle nie gra solo kolejki (dwie gry w dwa tygodnie), a przecież zmiany z patchu 9.3 dotyczą głównie strzelających, więc już dawno powinien odświeżyć sobie postacie typu Tristana, Jinx czy Sivir, a jednak prócz treningów drużynowych praktycznie nie gra.

Zrozumiałbym to jeśli Crownshot byłby w genialnej formie, a pod względem KDA jest trzeci od końca w LEC, a Atilla posiada KDA prawie dwukrotnie lepsze od swojego rywala i gra dużo, dużo więcej gier w solo kolejce. Zresztą całe SK nie gra zbyt dużo zupełnie jakby byli na miejscu Vitality, a nie tam gdzie są.

Według mnie Sheepy nie potrafi ich odpowiednio zmotywować, a wielu trenerów wypowiada się o tym, że prócz treningów drużynowych granie 4-8 solo kolejek dziennie jest bardzo ważnych by utrzymywać formę.

W dodatku Vitality jest najzupełniej w świecie lepszą drużyną pod względem mechaniczny, ale i zgrania oraz gry makro na mapie, która na patchu 9.3 będzie jeszcze ważniejsza niż dotychczas, a i YamatoCannon potrafi bardzo dobrze zmotywować swoich zawodników.

Na wygraną nie ma zbyt okazałego kursu, bo zaledwie @1.37, ale polecam również handicap na zabójstwa (Kursy pojawią się w STS około czwartku) i wtedy będzie można złapać naprawdę fajną linię.

MeczTypKursBukmacher
SK Gaming – Team Vitality21.37TOTALbet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułPatch 9.3 w LEC! Fnatic vs Splyce (Typ i analiza)
Następny artykułEtoto z Ultraligą! Esports Performance Center vs Illuminar Gaming (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.