Już dziś w nocy przekonany się co do słuszności moich typów, ale na blogu pojawią się jeszcze dwa może trzy typy, a jednym z nich jest nie kto inny jak legendarny strzelający zespołu Royal Never Give Up – Uzi. Zmierzy się z inną legendą jednak mniejszego kalibru, bo tylko rosyjskiej ligi LCL – Nomanzem. Oczywiście faworyta w tym starciu wskazać nietrudno i Chińczyk nie powinien mieć tutaj większych problemów.

Zacznijmy jednak od początku. Lev „Nomanz” Yakshin rosyjski gracz środkowej alejki, który reprezentuje barwy Unicorns of Love, a wcześniej Vega Squadron (podobnie jak AHaHaCiK). Z obiema organizacjami otarł się o grę w Main Eventach najważniejszych turniejów tj. MSI i Mistrzostw Świata, ale zawsze czegoś brakowało, choć zarówno on jak i Ananasik byli wyróżniającymi się postaciami w swojej. Jednak zabrakło trochę umiejętności przeciwko Splyce.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli zabrakło na Splyce to co powiedzieć o walce 1v1 z Jian „Uzi” Zi-Hao. Prawdziwa legenda nie tylko LPL, ale całej e-sportowej sceny League of Legends. Każdy szanujący się widz wie kto to Uzi i wie do czego jest zdolny na postaciach strzelających. Utrzymuje niesamowity poziom jeśli chodzi o mechaniki i wciąż jest w topce najlepszych marksmanów na świecie, a były nawet momenty, gdzie był zdecydowanym nr. 1 na świecie na swojej pozycji.

Strzelający są bardzo mocni w walkach 1v1, przez swój bardzo duży zasięg zadawania auto ataków. Do tego mechaniki Jiana przewyższają o dwie klasy mechaniki Leva. Myślę, że Rosjanin będzie chciał wziąć jakiegoś bezpiecznego maga i próbować się wyfarmić, ale Uzi to maszyna do dobijania creepów i taka taktyka na niego nie może się sprawdzić. Jeśli wejdzie w yolo walkę to Chińczyk doskonale zna limity wszystkich swoich postaci i żadnego błędu tutaj nie popełni. Według mnie jeśli sam Uzi mocno nie strolluje tego meczu awansuje dalej an 90%.

MeczTypKursBukmacher
Uzi – Nomanz11.30STS

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułBędzie Claps or Craps? Przeciwko Chippys musi być Claps! (Typ i analiza)
Następny artykułShowtime! Faker vs G4 (Typ i analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.