Nie ma co się dziwić, że uparłem się na tę chińską formację, bo dzisiaj powinna być żyłą złota przynajmniej w dwóch pierwszych spotkaniach, bo jeśli je wygrają to na 100% wyjdą z grupy i z wielkim prawdopodobieństwem zapewnią sobie nawet wygraną w tej grupie B. Ciężko wyobrazić sobie jakiś inny scenariusz dla tej czwartkowej rywalizacji.

Europejska formacja po dobrym starcie i ograniu GAM Esports zanotowała potem dwie porażki choć w pierwszym spotkaniu na FPX długo kontrolowali rozgrywkę. Szczerze mówiąc w swoim Pick’emie dałem Splyce na 4 pozycji. Kompletnie nie przekonali mnie w fazie Play in i choć już w głównym turnieju wystartowali świetnie to w meczu z J Team wróciły stare demony i ewidentnie presja zaczyna ich przygniatać.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 200 PLN (kod: KODBET) – www.betclic.pl
Bonus 200% do 300 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jeśli chodzi o presję to po drugiej stronie barykady jest zespół z Chin. Widać było, że z początku mieli związane ręce, ale w spotkaniu na… Splyce przyszedł przełom i już pełnię umiejętności pokazali w spotkaniu na GAM Esports, gdzie rozjechali Wietnamczyków w 23:33 min i zagrali z takim polotem, że ręce same składały się do oklasków.

Jeśli Splyce przegrałoby w pierwszym spotkaniu na J Team to te spotkanie byłoby dla nich meczem o wszystko. W takim układzie myślę, że przegraliby ze stresem, a przecież jest jeszcze pięciu zawodników FPX na Summoners Rift. Nawet jeśli wygrają spotkanie na Tajwańczyków to tutaj nie będą faworytami. Uważam, że Chiny zaliczą dziś trzy łatwe pojedynki i będzie to istna deklasacja. Handicap -7.5 zabójstw wygląda naprawdę zachęcająco i według mnie wejdzie na 80%.

MeczTypKursBukmacher
FanPlus Phoenix – Splyce1 (-7.5 zabójstw)1.79LvBet

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LVbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;

0 / 5. Ocen: 0

betfan kod promocyjny
Poprzedni artykułZaczynamy rundę rewanżową! FunPlus Phoenix vs GAM Esports (Typ i analiza)
Następny artykułKontynuujemy serię z zawodnikami! Dziś grupa B i aż cztery spotkania (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie na e-sport. Wysoka skuteczność typów ze sportów wirtualnych. Analizy bukmacherskie od najlepszego typera e-sportu w Polsce znanego z forum BetOnline.